Wpis z mikrobloga

Używacie jakichś aplikacji kajakowych do wyznaczania tras? Chodzi mi głównie o informacje o infrastrukturze hydrotechnicznej i szacowaniu odległości spływu. A może trzeba szukać informacji osobno dla każdej trasy/rzeki? Dopiero zaczynam, więc zielony jestem w tym temacie, a po to kupiłem dmuchańca, żebyśmy mogli zacząć i skończyć w dowolnym miejscu (do którego dojeżdża pociąg oczywiście).
#kajaki #kajakarstwo #outdoor #packraft
  • 2
  • Odpowiedz
@peanut_whu: ja szukam informacji osobno dla każdej rzeki, oglądam fotki satelitarne itp. Dla większych rzek zdarzają się całe przewodniki z dokładnie opisanymi miejscami na trasie i odległościami, tutaj np. dla wieprza > http://lgd.lgdlubartow.org.pl/wp-content/uploads/2019/03/WIEPRZ_przewodnik-kajakowy-naj.pdf

Apki żadnej nie używam, pewnie coś jest, ale lepiej chyba sobie na karteczce wypisać najważniejsze informacje i się nie zastanawiać czy masz zasięg/baterie/zalany telefon
  • Odpowiedz
  • 1
@mlek: Tak, pewnie masz rację, dzięki. W necie jest sporo inspiracji, a street view + zdjęcia satelitarne naprawdę ułatwiają sprawę. Zapisałem sobie już kilka pomysłów na spływy w tym roku, oby udało się jak najszybciej realizować ;)
  • Odpowiedz