Wpis z mikrobloga

Znalazłem w parku portfel - z dokumentami, kartami, kasą, itp. Wyszukałem właściciela na fb, napisałem - od paru godzin cisza, może nawet nie wie że napisałem bo wpadło do spamu (chociaż mi się wyświetlają powiadomienia że ktoś chce do mnie napisać). Znalazłem go na linkedin - ale profil zablokowany i nie da się napisać bez konta premium.
Nie wiem no, jakbym ja zgubił portfel ze wszystkim ważnym to bym raczej odblokował się gdzie się da i sprawdzał sociale, żeby znalazca mógł się do mnie zgłosić bez fikołków.
Coś jeszcze mądrego mogę zrobić zanim zaniosę portfel na policję?
#warszawa
  • 15
  • Odpowiedz
Coś jeszcze mądrego mogę zrobić zanim zaniosę portfel na policję?


@advert: Najmądrzej to od razu zanieść na policję, nic dobrego z trzymania cudzych kart i portfeli nikomu nigdy nie przyszło. Im krócej masz to w ręku tym lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
Napisz do kogoś z takim samym nazwiskiem z jego znajomych na Facebooku

@Michael_Jackson_: znajomi zablokowani, nie da się podejrzeć.

dodaj do znajomych na linkedin, wtedy wiadomosc bedziesz mogl wyslac.

@ChlopoRobotnik2137: dodałem, też cisza. o tym właśnie piszę, chłop w ogóle tego nie ułatwia. no chyba że zgubił po pijaku i jeszcze #!$%@? śpi.
  • Odpowiedz
  • 6
ja kiedyś napisałem do babki jak znalazłem jej kartę, później odniosłem ją do banku, a ona mi odpisała po 2 miesiącach XD


@haabero: karty to tam szczegół, jak jest ogarnięty to już dawno zablokował. ale dowód, prawko, jakieś zdjecia żony, dzieciaczków, no ja bym wolał żeby coś takiego do mnie wróciło jakbym był na jego miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz