Wpis z mikrobloga

@Zoyav: generalnie to nie jest problem, ale w szczegółach jak najbardziej MOŻE być. Po prostu musisz rywalizować w jej wyobraźni z ideałem - facetem, z którym dalej by była gdyby nie przedwczesna śmierć. Da się jak najbardziej ale w jej głowie zawsze będzie oprócz ciebie, inny facet. Można jak najbardziej pokochać i zaakceptować, ale musisz pokochać ją wraz z jej uczuciami i wspomnieniami z kimś innym, razem np. upamiętniać rocznice jego
  • Odpowiedz
@Zoyav: akurat zadając takie pytania wykopkom to można dostać dosyć specyficzne odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie widzę powodu dla którego bycie wdową czy nawet rozwódką ma być jakąś ujmą dla człowieka. Życie nie jest czarno-białe. Jak ktoś tego nie rozumie to lepiej to wiedzieć wcześniej niż później, by czy ktoś chciałby się wiązać z kimś dla kogoś taka sytuacja urasta do rangi jakiegoś życiowego problemu?
  • Odpowiedz
@Zoyav: Nie widzę problemu ale zalecam ostrożność. Jeżeli dużo czasu spędza na cmentarzu, sugeruję się ewakuować. Poza tym bzykać, obserwować.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Nie miałbym z tym problemu, wydaje mi się że taki różowy byłby ogarnięty bo już kiedyś był w konkretnym związku który został zakończony. Nie napisałaś najważniejszego w sumie ile lat miałaby ta wdowa? Podobny wiek do niebieskiego ~30-35 lat? czy wyżej?
  • Odpowiedz
moglibyście związać się z wdową? (bezdzietną)


@Zoyav: Ja osobiście nie ale to nie ma żadnego znaczenia bo większość kolesi nie ma dzisiaj żadnych wymagań
  • Odpowiedz