Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy da się wypluć blackpilla ? Nie mogę sobie poradzić z tym, że wszystkich oceniam pod kątem wyglądu. Aktualnie mam 32 lata, do 29 roku życia byłem przegrywem, zero doświadczenia związkowego. Uważałem, że przez moje 170 cm, krzywy nos i okrągłą morde jak ziemniak nie mam szans u współczesnych kobiet. Trzy lata temu poznałem pewną dziewczynę, do bólu przeciętna ma swoje wady, dla mnie takie 4/10 nie jest ładna ale nie brzydę się nią. Na początku byliśmy przyjaciómi ale po roku znajomości poczuliśmy coś więcej. Aktualnie planujemy ślub, ona chce mieć dzieci. NIby czuję się jak w niebie będąc kochanym ale nadal mam wewnętrzne poczucie, że to związek z rozsądku, ona miała z pięciu wcześniej chłopaków ja nikogo...
A ja się boję dzieci... , jeżeli będzie to dziewczynka to sobie jakoś poradzi, ale nie chcem, aby mój przyszły syn podzielił los przegrywa ojca, całą szkołę średnią i studia byłem sam, musiałem patrzeć na te wszystkie szczęśliwe parki i to bolało okropnie. Nie chcem takiego życia dla mojego dziecka. Cały ten blackpill wyprał mi mózg, czuję się niegodny rozmnażania mając 170 cm i inne wady, boję się, że moje dziecko będzie wszędzie moggowane. Czy jest ta cena którą trzeba zapłacić za bycie sub5 ? Wychodząc z przegrywu i znajdując dziewczynę nadal nim się czuję bo mój wygląd się nie zmienił...

#przegryw
#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz