Wpis z mikrobloga

Mirek 26 Gliwice / Śląsk

Zgłoszenie 012f99ce8402ead6 z dnia 2024-04-15 22:28:54

Imię: Mirek
Wiek: 26
Miejscowość: Gliwice / Śląsk

Kim jestem?
Jestem mireczkiem, który lubi swoje życie, idzie z uśmiechem na twarzy przed siebie w świat. Nie mam problemu z odnalezieniem się wśród ludzi. W wolnym czasie zbieram #kwadraty. Lubię się uczyć i oglądać pozornie bezsensowne filmiki o wszystkim i o niczym. Lubię ludzi z dystansem do siebie oraz poczuciem humoru i sam staram się takim być, najpierw mówię, potem myślę. Zawodowo klikam w komputer.

Wygląd
Mam ciemne włosy, niebieskie oczy, zawszę noszę okulary na nosie, 170cm wzrostu, 76kg

Zainteresowania
Filmy, książki, gry. Staram się żyć aktywnie - lubię sport, ale bez przesady. Przede wszystkim w życiu lubię próbować nowe rzeczy.

Czego oczekuję?
Szukam bratniej duszy nadającej na podobnych falach. Chciałbym czuć luz i czuć, że ona też go czuje. Być szczerym i rozmawiać o wzajemnych potrzebach i cieszyć się, móc sprawiając jej przyjemność. Po prostu mieć te wzajemne flow. Rozmawiać i rozmyślać o wszystkim, i o niczym, a także w samej ciszy czuć się ze sobą dobrze

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wydaje mi się, że każdy dzień z właściwą osobą może być idealny. Chciałbym móc z nią zarówno aktywnie spędzać czas i gdzieś wyskoczyć na weekend, jak i móc z nią razem nudzić i oglądać razem dobre seriale czy grać w planszówki. Totalnie nie obchodzi mnie jak miałby wyglądać ten dzień, najważniejsze aby uśmiechy nie schodziły nam z twarzy

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: Tak
Dzieci: Tak
Używki: Alkohol piję rzadko, nie palę

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygliwice/slask #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz