Wpis z mikrobloga

@Koziom: uj tam z tymi z Afryki i Azji

Mateuszek odpowiada za program "sprowadzania informatyków" dzięki któremu ruskie mogły sobie choćby cały batalion agentów razwiedki do nas sprowadzić bo nikt nie kontrolował ludzi którzy przyjeżdżali xD
  • Odpowiedz
@Koziom: Morawieckiego poucza premier obiecujący niższe ceny paliwa, za które jak się okazuje wcale nie odpowiada.

Oboje to straszni hipokryci i nałogowi kłamcy. Nie przestaje mnie zadziwiać, jak głupi naród może na nich głosować.
  • Odpowiedz
na kogo głosować w takim razie?


@Kusher: @gr4p3 a to mało jest innych ludzi w polityce? XDD Jest tylko Tusk i Morawiecki?

Jest mnóstwo nowych ludzi w Trzeciej Drodze, w Konfie, w Razem. Do wyboru do koloru, naprawdę nie trzeba głosować na tych samych kłamców od 30 lat.
  • Odpowiedz
@Gumaa: to ma być odpowiedź? Jesteś upośledzony? Głosowałem na 3 drogę a i tak Tusk jest przy władzy, głosowałbym na konfe (w życiu!) to premierem byłby morawiecki, a Ty tu farmazonisz, że jest jeszcze jakiś wybor
  • Odpowiedz
@Kusher: to czemu pytasz na kogo głosować? Skoro nie głosowałeś na Tuska i Morawieckiego, to mój poprzedni komentarz nie jest do ciebie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gumaa: widzę nie ogarniasz o co mi chodzi, a chodzi o to, że nie ważne na kogo zagłosujesz to albo Tusk albo Kaczyński będą u władzy
A Ty sugerujesz że jest jeszcze jakaś opcja
  • Odpowiedz
@Kusher: że co?
1. Napisałem, że zadziwia mnie, że ludzie na nich głosują.
2. Ty zapytałeś na kogo w takim razie głosować, jakbyś nie miał wyboru i musiał głosować na tę dwójkę
3. Odpisałem na kogo innego można głosować
4. A teraz mówisz że nie ważne na kogo zagłosujesz oni i tak będą u władzy.

Więc WTF, o co ci chodzi człowieku?
Wracamy do pierwszego komentarza - zadziwia mnie, że ludzie
  • Odpowiedz