Wpis z mikrobloga

Chcę zostać kierowcą zawodowym i zastanawiam się na co lepiej robić prawo jazdy, na ciężarówki czy autobusy?
Nie zależy mi na kasie tylko chcę mieć w miarę spokojną pracę na ile się da. Z jednej autobusy wydają się ok ale jak czytam opinie to jest to stresująca praca. Z kolei na tirach podobno są często problemy przy rozładunkach, dokumentacji itp. Dodam jeszcze, że nie miałbym problemu z długim pobytem poza domem.

Gdzie lepiej iść jeśli chcę mieć większy spokój w pracy?

#pracbaza #kierowcaautobusu #kierowcazawodowy
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Leotard00 polowa kierowców tirów rezygnuje po kilku latach z powodu bólów pleców i problemów z kręgosłupem. Przemysł czy na pewno chcesz taką prace gdzie 10h dziennie drętwo pierdzisz w stołek.
  • Odpowiedz
@Leotard00: mordko a czy spokój będziesz miał to już od konkretnej firmy zależy a nie od tego czy autobus czy ciężarówka. Z tego co mi koleżka opowiadał on pracował w jakiejś firmie że wozili wycieczki Chińczyków po Europie to była złota robota bo jechał sobie na spokojnie, był przewodnik wycieczki, ktoś kto ogarniał wszystko a do tego miał zapewnione żarcie i hotel razem z chińczykami jak słuchałem tego z perspektywy kierowcy
  • Odpowiedz