Wpis z mikrobloga

Wykopki to mają jakiś fetysz z tym ruchaniem w dupala przez partię taką czy inną, próbują mi wmówić że mnie Tusk dyma, niby jak?
Ja to się cieszę że wartość mojego mieszkania robi stonks ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuję się jakbym wygrał na loterii, zresztą czuje się tak każdy kto już ma mieszkanie na własność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co mnie to gówno obchodzi że jakieś słoiki z wykopu będą musiały wywalić milion za 40m2?
Ja swoje mieszkanie będę mógł opylić za 2 miliony i będę milion zysku na plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie
  • 16
Nie kupisz czegoś lepszego za te pieniądze po sprzedaży a siła nabywcza pieniądza tylko maleje.


@Smonk_Da_Wead: Jak zechce kupić w innym kraju to kupi coś lepszego, jeżeli tam ceny rosły wolniej niż w Polsce. Zwłaszcza przy niskim kursie euro. A jeżeli zechce kiedyś sprzedać a kupić np mniejsze na starość to różnica wartości powinna mu przechować kapitał.

Wzrost cen nieruchomości jest w interesie ich posiadaczy, nawet jeżeli chodzi o tę, w
Ja to się cieszę że wartość mojego mieszkania robi stonks


@NaczelnyWoody i co ci z tego, jak w nim mieszkasz? Lepiej ci się mieszka jak wiesz, że jest droższe?

Ja swoje mieszkanie będę mógł opylić za 2 miliony


@NaczelnyWoody a gdzie będziesz wtedy mieszkał? Jak będziesz chciał kupić drugie, to też wydasz te 2 miliony. Chyba że wynajem do końca życia.