Wpis z mikrobloga

Zawsze mi to rozpierdziela banie jak jakiś wykopek wrzuci posta, że chwali się, że mirabelka powiedziała mu tak, czyli zgodziła się zostać jego żoną.
No kurnia jak te normiki to robią? Co oni niby tam do siebie piszą, że później wchodzą w związek małżeński. Dosłownie to nie jest na moją głowę, przecież to musi być jakiś trolling ze strony białka żeby zdesperowane spermiarstwo zakładało konta i pisało do różowych bo innej opcji nie widzę.
Przykład anegdotyczny, kiedyś napisałem do mirabelki co dodała posta na #chcepogadac to zwyzywała mnie i później dodała posta gdzie wyśmiewała to, że miałem 25 lat i kupowałem lego jak dziecko xD
Ehhh

#przegryw #zwiazki
m.....y - Zawsze mi to rozpierdziela banie jak jakiś wykopek wrzuci posta, że chwali ...

źródło: comment_1w1qC1X6BzN9IZEVgqaeBLv2TxzsgA7U

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: mnie to bawi, że jakiś debil sie prosi o reke kogoś kto potem mu bedzie zabraniał robić rzeczy na które ma ochote, za to będzie musiał ją utrzymywać razem z bękartami, a jak sie p0leczka puści to go #!$%@? z wlasnego mieszkana i i tak bedzie musial utrzymywać ją i bękarta xD
  • Odpowiedz
@kvtasjusz-mgbewe: co xD po pierwsze to się prawie nie zdarza, żeby mąż utrzymywał żone xD kobiety pracują. Po drugie jakie zabranianie rzeczy? XD co XD

Rozumiem ideę obrzydzania sobie tego czego nie można mieć ale wszystko ma swoje granice, ludzie w związkach nie zabraniają sobie niczego.
  • Odpowiedz