Wpis z mikrobloga

Dzięki wykopowi dowiedziałem się o istnieniu uniwersum kambodżańskim.Zaciekawiła mnie ilość hejtu i szydery jaki się tu na nich wylewa i zacząłem oglądać czasem jak się nudzę.Okazało się ze nic ciekawego tam raczej nie ma ale na sen można puścić.Myślałem ze naprawdę jest co hejtowac albo wyśmiewać a okazało się ze cały ten tag na wykopie jest dużo bardziej ciekawy niż filmiki z Kambodży.Nie mogę się nadziwić ze ludzie żyją czyimś życiem na końcu świata bardziej niż własnym i komentują najmniejsza pierdołe.Niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś wypije piwko czy zajara szluga.Nie tyczy się to wszystkich na tagu ale są tu tacy co nadają się do Choroszczy.To już jest choroba i jakieś urojenia i paranoje oraz mania na punkcie jakiś typów.Wielkie XD #raportzpanstwasrodka
  • 32
Nie mogę się nadziwić ze ludzie żyją czyimś życiem na końcu świata bardziej niż własnym i komentują najmniejsza pierdołe


@pav40: Kurła może kopiujcie jakieś inne zdanie do wbicia w temat, bo dokładnie to samo słyszę od każdej zielonki, która próbuje zesrać się na tagu xDDD

Nie powinienem tego robić, ale wytłumaczę jak rozwielitce.

Miałbym w piź.ie głębokiej fakt czyjegoś mieszkania sobie gdzieś i prowadzenia żyćka.

W tym uniwersum, rozrywką jest mega
  • 0
@kurczakos1 czyli jesteś kolejną starą babą tylko że potrafisz sobie to fajnie wytłumaczyć XD.Jak już wcześniej napisałem bardziej bawi mnie wykopowe „serialowe”rozumowanie niż same uniwersum
@pav40: Ba ba ba, okun!

*samo uniwersum, wszak to uniwersum, nieuku! :)

Ogólnie masz jakiś kłopot z pisaniem i interpunkcją xD

Najważniejsze, że nie jesteś "starą babą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pav40: Sam fakt, że wchodzę z kimś w dyskurs, potwierdza moją przegraną pozycję? xDDDDDDDDD

Widzisz... Chciałeś uszczypnąć, ale okazało się, że nie masz krabich cęgów, a jedynie kioskowe (intelektualne) obcinaczki dla dzieci :)

Mi już wystarczy. Dobranoc Kolego :)
@pav40

Takie życie, jedni żyją słowami "otwieramy restauracje po raz 4 bo tu wolność i brak zusu" a drudzy sztucznymi dramami we frikach bo ten ma konflik z tym i okatagon zweryfikuje a to wszystko polane gruba kasa

Traktujemy tag z dystansem, jak oglądamy to na przyspieszeniu 1.5x, z adblokiem/pobrany w plik mp4, ktoś da skrót, więcej osób się do wie o odcinku, tag obejmuje sporo osób ale raczej łysy i popas