Wpis z mikrobloga

Wiem, że jedna dziewczyna w pracy zerwała z chłopakiem jakoś 2 miesiące temu. Teraz mnie upatrzyła (wiem od jej koleżanki), ale jest 4/10 i nie jestem pewien czy w to brnąć. Na facebooku ma cały czas "w związku".

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem

ooooo

  • Redflag z tym facebookiem 51.6% (32)
  • Masz okazję poruchać!!! 48.4% (30)

Oddanych głosów: 62

  • 15
  • Odpowiedz
@apfi 'jedna dziewczyna w pracy' - pomyśl jak już wasza relacja się zakończy, jaki będzie kwas widywać się w miejscu pracy.
Jest taka stara zasada: 'gdzie się mieszka i pracuje, tam się chvjem nie wojuje' ╮(︶▽︶)
  • Odpowiedz
gdzie się mieszka i pracuje, tam się chvjem nie wojuje


@marazmus: Na roku podobałem się najładniejszej dziewczynie która była z mega bogatego domu. Olewałem ją jednak żeby w razie czego potem kwasów nie było w myślę tej zasady. Dziewczyna dopiero na piątym roku ogarnęła sobie pierwszego faceta w życiu. A jak wiadomo że do pierwszego faceta dziewczyny się wręcz przyklejają. Szybko się pobrali potem, jej ojciec kupił im mieszkanie w Warszawie
Saddam_Husajn - >gdzie się mieszka i pracuje, tam się chvjem nie wojuje

@marazmus: N...

źródło: 200445030885b64zawsze_mialem_leb_do

Pobierz
  • Odpowiedz
@apfi: Jesteś programistą tak? Programiści są przeważnie 1-3/10. Wychodzi na to że ona leci po prostu na Twój hajs. Zastanów się jakie kobiety lecą na facetów znacznie poniżej swojej ligi. Albo na tych z mega fajnym dynamicznym charakterem albo na bogatych. Ty nie jesteś tym pierwszym.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: Ale wiele dziewczyn się wiąże z facetami którzy im się nie podobają. to że tak nie jest to są urojenia wykopowych inceli. Problem takich związków jest taki że jak facet straci to co się spodobało dziewczynie np. straci pracę i pieniądze albo jego charakter zostanie nastawiony na próbę i gość się złamie to wtedy adios muchacios i dziewczyna odchodzi.

Dlatego też tak często są historie jak facet ma jakiś życiowy
  • Odpowiedz
"gdzie się pracuje, tam się #!$%@? nie wojuje".


@apfi: tą zasada jest przestarzała(juz nie wspominając o wariacjach o studiach, szkołach itp), bo powstała w czasach przed plagą samotności i w czasach gdy rynek pracy był o wiele gorszy. teraz na tyle ciężko poznać nowe osoby że warto ryzykować, a pracę zawsze można zmienić w razie co.
  • Odpowiedz