Wpis z mikrobloga

Wait, wait, wait. To, że tiger benzo przegrał tą sprawę już się dowiedziałem xD ale gdzieś mi się przebiło, że on zabrał kredyt na milion (to też wiedziałem), a jeszcze nie ma działki pod interes? xD bez żadnych decyzji środowiskowych? Żadnych wyliczeń? Pozwoleń? Nic? xD Przecież tam jest jeszcze ze 100 innych rzeczy które trzeba zrobić i może nie wypalić.
#kononowicz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@ZamknijTaDupe: @Paulina1paulii8 @okuratny22 przecież to jeszcze będzie rok albo z dwa ogarniania wszystkiego xD ja się zastanawiam na jakiej zasadzie on dostał te pieniądze xD przecież w najlepszym wypadku to on musi mieć wszystko co ma zastawione xD jak się podwinie noga i wjedzie komornik, to tam będą nawet patyczki do uszu i waciki licytowane xD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Nie rozumiem tego kompletnie ale wiesz co ? Ja ogólnie nie rozumiem że on jeszcze w ogóle mógł funkcjonować w sensie wykorzystywać Kononowicza i nikt mu nic nie robił, nic mnie nie dziwi w tym kraju.
  • Odpowiedz
@The_Rainman: zgadza się, ale bez obaw, sławek już wdrożył plan awaryjny. Sprzedali ekspres do kawy żeby było na rate. A raty są wysokie, bo z rzeczy które wypisałeś trzeba doliczyć, że sławek wziął krótki termin spłaty kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@William2290: Wziął krótki, bo pewnie zależało mu na stałym oprocentowaniu, na wypadek gdyby NBP zmienił stopy procentowe. Ciekawsze, czy kasę rzeczywiście dostał i co z nią zrobił. Jeżeli zamiast kupić ziemię, by spłacał z tej kwoty kredyt, to musiałby nadpłacić tylko całkowity koszt kredytu, czyli i tak trzeba by było dorzucić ze 200 tysięcy ekstra dla banku,
Cyrk się zacznie jak pieniądze są już przeżarte, spłacono nimi inne zobowiązania i długi
  • Odpowiedz