Wpis z mikrobloga

#kononowicz czego może nauczyć łukasz nie swoje dziecko które "wychowuje" przechadzając sie po parku na wierzbowej hmmm pomyślmy.... no jakoś nic nie przychodzi mi do głowy ahhahaha
A tak serio, łukasz posiada wiele umiejętności przydatnych w realnym środowisku np.
1. mitomania i bajkopisarstwo na poziomie kononowicza - najbardziej przydatna z umiejętności wójcikano
2. brak prawajazdy nie jest problemem jeżeli znajdzie sie odpowiednią kobietę która takowe posiada najlepiej w pakiecie z autem (to nic że gruz ale lepszy taki niż żaden)
3. ustawianie sobie parobków do odwalania wiekszości zadań zarówno w necie jak i w terenie
4. brak pracy również nie stanowi dla wójcika problemu bo zawsze można ustawić alkolajty i zarabiać na swoich widzach z IQ żyrandola albo klepanie żenujących filmików ciągle o tym samym.
5. oglądanie króla lwa pod wpływem % dla uzyskania lepszego efektu
6. ciągłe wojenki z każdym i o każdej porze.
7. sikanie pod drzwiami oponentów i otrzymywanie mandatów które przekuwamy w zwycięstwo i brawo olo
8. stalkowanie , regularne bójki oraz zachowania jak człowiek pierwotny
9. obchód parku wierzbowa i snucie opowieści z mchu i paproci. Obchód kończymy kupnem alkoholu, dużej ilości alkoholu.
cdn.
  • 7
  • Odpowiedz
1. Sławomir Nowak
2. Prawo jazdy może być statusem, jak się mieszka na jakimś #!$%@? w górach
3. Sławomir Nowak
4. Naprawa drukarek > Nagrywanie meneli i wkręcanie w temat własnego brata > Kredyt na fotowoltaikę
5. Słuchanie jak "mysza ćwiczy" za ścianą
6. Sławomir Nowak
7. Bełt na podłogę w drewnianej chatce Kononowicza
8. Sławomir Nowak
9. Strach przed wyjściem z domu, bo "atakują mnie"
  • Odpowiedz
@asd-asdorygnial: ja nie rozumiem co wy macie do tego prawka. Przecież Olo może sobie taksówki opłacać z pieniędzy centaura teraz. To dopiero pierwsza sprawa, tam będzie dużo więcej pieniędzy nietypowy płacił. Zaraz sobie pewnie wynajmie szofera za siano z centaura
  • Odpowiedz