Wpis z mikrobloga

#mecz ehh teraz się zacznie pierd.olenie normictwa o farcie, tak jakby te je.bane City dałoby się w jakiś inny sposób przejść niż stanie pod własną bramką i rzucanie pilek na kontry XD
  • 19
  • Odpowiedz
@Bielawski: No to był wlasnie fart. Taki w stylu atletico tylko atletico ma skład za 400 mln, a real za miliard, jak city czego nie pokazali na boisku. Kompromitacja takiego wielkiego klubu, no ale do celu za wszelką cenę. W realu brali praktyki u Michniewicza.
  • Odpowiedz
@Vinizius: ale Real awansował do półfinału czy odpadł? Bo czytając twój komentarz mam wątpliwości. Kompromitacja to określenie które średnio pasuje do ekipy która przeszła najlepszy obecnie klub piłkarski na świecie, na twierdzy Etihad.
  • Odpowiedz
  • 10
@Vinizius Co to za różnica ile jest wart czyj skład? Chelsea i United mają jeszcze droższe składy i nie widzę ich w ćwiercfinale, nie wiem czy wiesz ale City na Etihad nie przegrało w lidze mistrzow od 2018 roku to jest po prostu najlepsza drużyna na świecie, grająca na takiej intensywności że tylko w taki sposób możesz ich pokonać. To było oczywiste przed meczem jak to będzie wyglądało na Etihad, ale znawcy
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: Prawda jest taka że przeszli dalej w zenujacy sposób. No ale nieważne kogo to obchodzi,liczy się że są dalej, tylko niech się nie tytułują najlepszymi bo nie pokazali tego na boisku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rzewliwy_wykolejeniec widzę taki komentarz i już wiem, że mam do czynienia z chłopkiem roztropkiem liga mistrzów enjoyerem co raz na 2 tygodnie obejrzy lige mistrzów na ruskim strumyku i to tylko dlatego żeby mieć powód do wyjęcia czteropaka Tatry z lodówki XD
  • Odpowiedz
@Bielawski: No wiesz jak Atletico tak gra z silniejszymi to ludzie krzyczą antyfutbol, ale jak real tak zagra a ma mniej powodów by tak grac dlatego że ma najlepszych piłkarzy do dyspozycji to już wtedy jest ok. Nie lubie po prostu hipokryzji.
  • Odpowiedz
  • 2
@Vinizius jeśli wygrają lige mistrzów to będą tytuowac się najlepszymi bo piłka nożna to nie skoki narciarskie żeby przyznawać punkty za styl. Jakby City było lepsze to by grali w półfinale, a nie grają.
Łazarek kiedyś mówił że piłka nożna jest jak wędkarstwo, liczy się to co w sieci. Już we wtorek było 2 znajomych z Hiszpanii w ćwierćfinale ligi mistrzów co zagrali sobie wesoły futbol, dostali 4 bomby w ryj i
  • Odpowiedz
@Bielawski: Mogą się tytuowac ale nie będą najlepsi. Najlepsze jest City na dzień dzisiejszy. A że odpadli no takie jest życie nie zawsze wygrywa najlepszy, częściej po prostu ci bardziej cwani. To dotyczy nie tylko futbolu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vinizius ale o czym ty pierd.olisz XD dlaczego najlepsze jest City na dzień dzisiejszy, wyjaśnisz? Nie wiedziałem, że w piłce nożnej jest jakiś mistrz strzałów na bramkę albo posiadania piłki, ochlon trochę i przemyśl czy na pewno mówimy o piłce nożnej, sporcie drużynowym gdzie liczy się wynik. Kto za rok będzie pamiętał czy City strzeliło na bramkę 10 czy 100 razy skoro wracają po ćwierćfinale ligi mistrzów do domu? Jakby byli lepsi
  • Odpowiedz
@Bielawski: Oglądałeś w ogóle mecz? To tak jakby kolarze ścigali się na czas ale na ostatniej prostej cała stawka się przewróciła i po godzinie dojeżdża jakiś kolarz. Wygrał? Wygrał. To właśnie real Madryt.
  • Odpowiedz
@Vinizius Wystarczyłoby żebyś napisał „Moim zdaniem najlepsze jest city” i nie byłoby problemu. Ale w takim wypadku każdy miałby twoje zdanie w dupie, a nie o to ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vinizius: nietrafiona analogia z kolarzami. Byłaby trafiona jakby City zeszło do szatni i Real mógłby strzelać do pustej bramki, tak wynika z Twojej wypowiedzi. Realowi nikt nie ułatwił awansu, City chciało, ale nie dało rady, lepszy dziś okazał się…
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vinizius jak dla mnie masz rację, Real byłby lepszy gdyby w otwartej grze pokonał Man City, strzelić jednego gola na farcie, a potem utrzymywać taki stan rzeczy przez prawie 90 min to i City by potrafiło tak samo jak PSG Barca Bayern Borussia i jeszcze wiele innych topowych klubów, ale żadna szanująca się drużyna nie robi autobusu na swojej połowie tylko jak są lepsi to niech wygrają 3:2 a nie ku*wa 1:1
  • Odpowiedz