Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 18 kwietnia 2024, jest to 109 dzień roku.

Imieniny Alicji, Apoloniusza, Bogusława, Bogusławy, Flawiusza, Gosławy, Gościsława, Ryszarda - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 26.4°C, Słońce wstało o 07:38 a zajdzie 19:52. Dla porównania w Poznaniu jest 1.7°C, a Słonko będzie z nami od 05:45 aż do 19:57.

Cytat na dziś: Chwila poznania swego beztalencia jest błyskiem geniuszu.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @KKK1987: @reyley: @wrednyroman: @DFWAFDS: @Marinero1: @K00tek: @Anax:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 14
  • Odpowiedz
Sprzedalem moj ulubiony samochod i dzisiaj mi smutno. Za oknem deszcz nie napawa optymizmem. Jeszcze te drugie zmiany, szkoda gadac.
  • Odpowiedz
@i_bless_the_rains_down_in_africa: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @skibi: @KKK1987: @DFWAFDS:

pysznej herbatki

@bolorollo wzajemnie ( ʖ̯)

Jeszcze te drugie zmiany, szkoda gadac

@cybulion: trzymaj się tam (òóˇ)

@Jurgen_Van_Beethoven uszanowanko!

czekam na
  • Odpowiedz
@cybulion gdzieś 20 lat tamu sprzedałem Fiata 126p, rocznik 85. Chromowane zderzaki, wycieraczki i lusterka, ręczna pompka od spryskiwaczy, wajcha od ssania i zapalanie z podłogi. Na wyposażeniu młotek do klepania bendixa i kij od szczotki do rozrusznika. Tyle wspomnień.

Ogólnie to był złom, rozbierałem go i składałem kilka razy. W nocy w lesie gaźnik skręcałem bo dysza się wykręciła. Tyle czasu minęło, sentyment został, ale nie żałuję sprzedaży. Trumna na kółkach.
  • Odpowiedz
@bolorollo nie no polo to tez byl zlom, ulep skladany przez jakiegos ułomka w garażu. Ale jednak dawał satysfakcje podczas jazdy. Ale to juz czas, mam 34 lata pora zaczac zachowywac sie powaznie a nie latac z wielkim POJ3BON na frontowej szybie
@slabehaslo dla mnie twoje plusy sa wiecej warte niz piniondze!
  • Odpowiedz
@slabehaslo: Mocno polecam oba projekty :D

Btw. "Kingdom Come: Deliverance II" zostało oficjalnie zapowiedziane. Jedynkę bardzo lubię i chciałbym żeby dwójka była równie zacna, ale na razie studzę emocje.
Co na pewno będzie dobre, to muzyka. Bo w jedynce Jan Valta odwalił kawał genialnej roboty <3
Pjotsze - @slabehaslo: Mocno polecam oba projekty :D 

Btw. "Kingdom Come: Deliveranc...
  • Odpowiedz
Kingdom Come: Deliverance II


@Pjotsze: nie grałem w to nigdy, jedynie mount & blade z takich produkcji :D trzeba będzie spróbować, choć wiedźmin 3 już chyba z 5 lat na mnie czeka xD
  • Odpowiedz