Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie, w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii, w kraju w którym nie ma żadnej możliwosci zmiany swojego życia i za chwile może zostać zaatakowany przez rosje.. dlaczego ludzie mogą się urodzić w normalnych krajach a ja musialem się urodzić w polsce w której nie mam żadnych perpektyw na życie i nie ma nawet możliwości zmienić tego? Ludzie w zachodnich krajach mogą jeżdzić na wakacje pracować w dobrych zawodach a ja urodziny w polsce nic nie moge dlaczego tak musialo być?

#przegryw #wojna #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no tak urodziłeś się w jednym z top 30 krajów świata do życia. Czysto, bezpiecznie, 1x na wakacje, kilka razy w roku mniejsze wycieczki, pełne sklepy i galerie handlowe, dobra komunikacja, mono kulutura, brak zagrożeń typu tornada albo trzesienia ziemi, brak zagrozen ze strony dzikich zwierząt jak lwy. Nikt na sile cię nie obrzeża jako noworodka, nikt nie wyda cię w żeniaczkę w wieku 13 lat. TRAGEDIA ŻYĆ W TEJ
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w Polsce nie jest tak źle, mimo wszystko jednak nie życzę tego samego moim potencjalnym dzieciom i dlatego nie chce ich mieć. Ma być dobrze, a nie nie tak źle.
  • Odpowiedz
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie, w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich opinii, w kraju w którym nie ma żadnej możliwosci zmiany swojego życia i za chwile może zostać zaatakowany przez rosje


@mirko_anonim: pewnie, mogłeś się urodzić na Białorusi albo na Ukrainie albo na tych ziemiach 50 lat wstecz to miałbyś lepiej o niebo xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: polacy to myślą, że jak na zachodzie Helmut ma 500euro więcej pensji w kołchozie to już wygrał życie, pana boga za nogi złapał. A przecież nadal jest to los pracownika kołchozu który żyje od pierwszego do pierwszego tylko Niemca może stać na dodatkowe piwo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam koleżankę z pracy z Chin i opowiadała mi że przed przyjazdem do Holandii pracowała po 8h dziennie i dwa dni wolnego. Jak dopytałem to okazało się że były dwa dni wolne na miesiąc, a w ciągu tych 8 godzin tylko jedna przerwa. No i twierdziła że to wcale zła praca nie była. Teraz tu w Holandii pracuje 4 dni w tygodniu po 8,5h i ma trzy przerwy. Coś co
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no co ty, polska jest zajebista, a jak ci sie nie podoba to dzięki byciu polakiem europa, ale też wiele innych miejsc na swiecie sa dla ciebie otwarte. Ale bait dobry
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale wam się od dobrobytu w głowach #!$%@? xD zacznijcie doceniać to co macie, to naprawdę bardzo ważna umiejętność. Wiadomo zawsze może być lepiej ale bez przesady, opisałeś to jakbyśmy żyli w Korei Północnej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: post napisał ktoś, kto nigdy mieszkał dłużej poza Polską.
Jedź, zobacz jak cudownie jest na zachodzie europy np. niemczech albo w szwajcarii, bo to że wschód to syf, kiła i malaria to wie każdy.
Jedź na zachód i zobacz to brunatne spoleczeństwo - wtedy zobaczysz, że mamy tu naprawde bezpiecznie, że policja nie jest idealna - ale działa, że polskie urzędy i urzędnicy są powolni, ale załatwisz wszystko co potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Dlaczego musiałem się urodzić w polsce.. w kraju który jest pariasem na świecie,

Topka światowa do życia. Warszawa zajmuje bardzo wysokie rankingi najlepszych stolic.
Całkiem ok zarobki, bezpiecznie, prędkość rozwoju na poziomie Singapuru czy Chin.
Cały świat spogląda w kierunku Polski jako nowego lidera w regionie, wszyscy z okolicy zazdroszczą sukcesu (nawet Czesi)
Ale tak, parias na świecie xD
Weź się jebnij

w kraju w którym nawet nie mogę dowolnie wypowiadać swoich
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Chłopcze, od razu widać, że jesteś z kasty przegrywów robaków - tacy jak ty w żadnym kraju nic by nie znaczyli. "Ludzie w zachodnich krajach mogą jeździć na wakacje" xD
  • Odpowiedz