Wpis z mikrobloga

Proszę o polecenie jakiś ciekawych gier. Grałem w wiele gier tych bardzie znanych z 2000-2015. Te nowe to jakiś dramat. Chyba tylko doom 2016 i eternal mi się podobał. Szkoda że nie ma żadnej gry z motywami nowego porządku świata.
#gry
  • 15
  • Odpowiedz
@Eustachy_goli_pachy: Ja właśnie ogrywam drugą część. Ogólnie jedynka lepiej przypadła mi do gustu, fabularnie była dużo lepsza. Drga część jest dłuższa i bardziej rozbudowana, ale fabuła tak nie porywa. I w drugiej części nie udało mi się stworzyć jakiegoś OP Bulida. W jedynce jak pokazałem kumplowi moje bronie + armor to smutno mu się zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: Polecam Returnal to dobry tytuł, ale może zirytować. Dorzuciłbym:
Amored Core 6 - akcja, combat, mechy.
Final Fantasy XVI - linearny open world, scenariusz trochę jak GoT,
Cocoon - biologiczna psychodela i puzzle,
Talos Principle I / II - puzzle, rozkminy, sztuczna inteligencja,
Bloodborne, Elden Ring, Sekiro - soulslike od FromSoftware,
Lies of P - soulslike,
Hades - kozacki rougelite,
Death Stranding - survival / gra logistyczna (? :D)
Super
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny z takimi motywami tak jak już koledzy wspomnieli masz horizon. Polecam. Pierwsza część plus dodatek a potem druga plus dodatek bo to kontynuacja i można się pogubić kto jest kim a postaci jest sporo. Jedynka ma lepszą fabułę a dwójka lepszy gameplay. Bardzo przyjemna gra.
  • Odpowiedz
@Eustachy_goli_pachy: Jak w to się gra? Odpaliłem na najwyższym poziomie trudności, jakos to szlo, do czasu, aż spotkałem pterodaktyla. #!$%@? w niego cała amunicje, pterodaktyli dalej żywy. Grę #!$%@?, bo nie będę na singlu grindowac.
  • Odpowiedz