Wpis z mikrobloga

#hotelparadise #pustaki

Kogo wy ludzie oglądacie? Nie szkoda wam czasu na te przygłupy?

W tym sezonie na pytania odpowiadały jedynie dziewczyny, a ich partnerzy mieli oszacować, jak sobie poradzą. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło autora "Zemsty" i część uczestniczek stwierdziła, że to Adam Mickiewicz. Z kolei na pytanie o "mandolinę" padały odpowiedzi, że to: "narzędzie, jakaś substancja, kobieta, jakiś materiał". Następnie padło "podchwytliwe pytanie" o to, ile wymion ma... byk. Natalia stwierdziła, że "dwa", tłumacząc później, że myślała o rogach.


W dalszej części testu uczestniczki miały podać datę rozpoczęcia II wojny światowej. Agnieszka stwierdziła, że to 11 września 1937, a Ada, że... 13 września 1980 roku. Pytanie o to, z jakiego utworu literackiego pochodzi "Inwokacja" również dla wielu okazało się zbyt trudne. Usłyszeliśmy m.in. odpowiedzi: "Oda do radości" i "Pieśń do ojczyzny".

Następnie uczestniczki miały powiedzieć, kim był Ulrich von Jungingen (dla przypomnienia - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, który zginął w bitwie pod Grunwaldem). Padały odpowiedzi: "filozofem, kompozytorem, malarzem, wynalazcą". Największą "kreatywnością" wykazała się Natalia, która stwierdziła, że to prezydent Wietnamu. Na koniec usłyszeliśmy jeszcze, że "John Lennon grał w zespole Daft Punk", a "tablicę Mendelejewa opracowała Maria Skłodowska-Curie".
  • 22
  • Odpowiedz
(dla przypomnienia - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, który zginął w bitwie pod Grunwaldem)


@krytyk1205: Zaraz zaraz, jak dla PRZYPOMNIENIA, komu? Dlaczego nie ma przypomnienia np. o tym kto stworzył tablicę Mendelejewa?

I dlaczego nie ma beki z pytania o ostatniego króla Polski, hę?

Swoją drogą beka na tagu była słuszna i ją częściowo podzielałem, ale ze świadomością, że na tym królu bym się wyłożył.
  • Odpowiedz
  • 0
@BigShow: uj z ostatnim królem Stanisław się nie obrazi, ale serio Inwokacja, Jungingen, wymiona??

Nie oglądam tego, czasem widuję wpisy na tagu. Ale jak taką wiedzę mają obecni 20 latkowie (czy ile one tam mają) to: CZEŚĆ GINIEMY.

Teraz przestaję się dziwić opisom do tych wszystkich quizów na onet i innych portalach gdzie piszą jak będziesz miał 5/10 jesteś ekspertem - a w większości to pytania na poziomie gimnazjum/liceum. Kur@A (
  • Odpowiedz
Nie oglądam tego, czasem widuję wpisy na tagu. Ale jak taką wiedzę mają obecni 20 latkowie (czy ile one tam mają) to: CZEŚĆ GINIEMY.


@krytyk1205: To jest takie boomerskie pieprzenie, którego nie znoszę, chociaż z uwagi na wiek niektórzy nazywają mnie boomerem. Bo 20 albo 40 lat temu dwudziestolatkowie to byli sami GENIUSZE.

Może zdałbyś test na wiedzę, ale test na mądrość właśnie oblałeś.
  • Odpowiedz
  • 0
@BigShow: mam 43 lata matołku.

bo ktoś się wygłupił w programie bikini reality


Wygłupił. Dobre sobie - dno i kilometr mułu. Powiedzieć że to kretynki to dla nich komplement.
  • Odpowiedz
mam 43 lata matołku.


@krytyk1205: Widzę, że argumentów ci nie brakuje wcale. Bycie boomerem to mentalność, którą reprezentujesz, a nie wiek, bo jestem starszy od ciebie.
  • Odpowiedz
@krytyk1205 XD Nie wiesz ile mam lat, ale piszesz do mnie dziecko - wielki pan dorosły odkrył internet. Ale ok, powiem mojej matce, że jest ujowym autorytetem (bo ona dla mnie kochanieńki nim jest, a nie ludzie z HP), bo tak boomer z neta napisał.

Zdecydowanie wyłącz internet. Zero szacunku do ludzi. Niby ponad 40, ale mój 15-letni kuzyn zna podstawy. Tobie ich brakuje.

Ps. Artykuły wyskakują tak, jak podpowiadają algorytmy. Wniosek?
  • Odpowiedz