Wpis z mikrobloga

@Elberus: o to chyba ten wykopek co właśnie ze 2 dni temu pisał, że potrącił jakąś dziewczynkę która wyszła zza autobusu i miał uszkodzony między innymi reflektor i zastanawiał się jak to teraz rozwiązać, bo rodzice dziewczynki są z ukrainy chyba jeszcze mówili, że to jego wina bo za szybko jechał itp
  • Odpowiedz
@Elberus @Iskaryota @Mandarex jak ta sarna co jak zobaczy światła, to akurat przebiega.

Ja rozumiem, że to jeszcze dziecko, ale ile jest filmów jak dorosłe dziewczyny robią dokładnie tak samo.

To brak instynktu samozachowawczego. Zamiast powoli wychylić się zza przeszkody i zobaczyć co tam jest, to wbiec na pełnej pi*dzie.
mk321 - @Elberus @Iskaryota @Mandarex jak ta sarna co jak zobaczy światła, to akurat ...

źródło: 1000013072

Pobierz
  • Odpowiedz
@Elberus mógł szybciej jechać. Busiarz też mądry, wozi dzieciaki i parkuje w taki sposób by przechodziły na drugą stronę ulicy, pomimo tego że po tej drugiej stronie można zaparkować.

Wypadki, kolizje zdarzają się najczęściej gdy spotka się dwóch głupich.
  • Odpowiedz
@Elberus:

O, bus szkolny z którego wysiadają ludzie, dobrze będzie jak przyspieszę


@Iskaryota: nie bronię kierowcy, ale rzuciło mi się w oczy, że symbolu na tej tabliczce prawie nie widać orzez wycieraczki. Imo w ustawie brakuje nakazu, żeby tabliczka znajdowała się mozliwie z lewej strony pojazdu.
Wiadomo, że nie powinien tak gnac i beknie za to

Art. 57. o ruchu drog.
Oznakowanie pojazdu przewożącego dzieci
1.
Pojazd przewożący zorganizowaną grupę
  • Odpowiedz
@Elberus: Za nic nie beknie, bo nie ma strefy zamieszkania, więc prawdopodobnie jest dopuszczalna 30-40, jeśli w ogóle jakiś znak stoi. Ja wiem, że przykro patrzeć jak dziecku dzieje się krzywda, ale wina dziecka i tyle. Wy byście z automatu chłopa zlinczowali...
  • Odpowiedz