Wpis z mikrobloga

@HagbardGodman: zależy jaka pamięć i jaki procesor. Ja mam 2017 z baterią 1000 cykli i woła o serwis baterii już, ale trzyma tak 1-2 godziny w zależności od tego, co robię. Z tego co pamiętam to w tych wersjach z 2015 bateria była paradoksalnie lepsza niż 2017.
  • Odpowiedz
@Mershi: nie musi, ale szukam czegoś w miarę lekkiego, przeglądałem think pady i delle poleasingowe do 1,3kg, ale tam też nie wierze, że będą trzymać 2h. Mam teraz takiego della i trzyma z 15min xd
  • Odpowiedz
@HagbardGodman: Mozesz zobaczyć takiego lapka Allegro niby nigdy nie używany więc bez rysek i bateria zdrowa ale minus taki że masz 8 gb ramu i bez możliwości upgrade chociaż do przeglądania neta i worda powinno starczyć
  • Odpowiedz
@HagbardGodman jako zadeklarowany applarz mówię nie warto

MacBook Pro 2017 na dwurdzeniowym i5 ledwie ogarnia współczesne strony i grzeje się do 80 stopni. Ze starszym będzie tylko gorzej + nie mają już wsparcia.

Zapomnij o intelu, minimum z MacBooków to Air M1 a jeśli budżet nie pozwala to bierz coś z Windows
  • Odpowiedz
@HagbardGodman:
Co do zasady nie jestem użytkownikiem mac'ów. A jak chcę sobie przypomnieć dlaczego, to mam w zanadrzu jeszcze starszego air'a ;)

Ale tak na poważniej.
O który egzemplarz pytasz i czy masz pomysł jak go dla Ciebie przetestować.
Do tej pory najbardziej "zaawansowaną" metodą pomiarową, zaakceptowaną przez archiwalnych nabywców było puszczenie filmu o określonych parametrach w trybie pełnoekranowym. Mnie pasowała, bo jedyne co musiałem zrobić to sprawdzić ile razy przeleciał
Richtig_Piwosz - @HagbardGodman: 
Co do zasady nie jestem użytkownikiem mac'ów. A jak...

źródło: Apple Macbook Pro 15 i7-9750H 2,6 GHz 16 GB DDR4 500 GB SSD mid 2019 Touch Bar A1990 (EMC 3359)

Pobierz
  • Odpowiedz
MacBook Pro 2017 na dwurdzeniowym i5 ledwie ogarnia współczesne strony i grzeje się do 80 stopni. Ze starszym będzie tylko gorzej + nie mają już wsparcia.


@dziadmankowy: To bardzo ciekawe info, biorąc pod uwagę że mój MBP 2015 15" bez problemu dźwiga programy typu Ableton czy Archetype albo dziesiątki kart w FF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz