Wpis z mikrobloga

Toczy się spór czy zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach paliw lub ograniczeniu sprzedaży w nocy.
A czy jesteście za odpłatną pomocą medyczną osób, które są pod wpływem alkoholu?
- jeśli tak: PLUŚNIJ
np. jest wypadek na budowie, w domu, komunikacyjny z winy pijanego, który ma powyżej 1 promila to zwraca za leczenie a patola odpracowuje w czynie społecznym
#alkohol #polityka #sejm #wybory #polska #rower #motoryzacja #remontujzwykopem #zdrowie
widmo82 - Toczy się spór czy zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach paliw lub ogranic...
  • 12
  • Odpowiedz
@widmo82: picie alkoholu to problem społeczny i medyczny, więc dodatkowe wyrzucanie tych osób poza system bezpłatnej opieki jest niehumanitarne i bezsensowne.
  • Odpowiedz
@widmo82: Według mojego stanu wiedzy, każdy w Polsce płaci za służbę zdrowia w podatkach. Masz raczej na myśli, że jak skręcę kostkę wracając z baru, to mam za karetkę zapłacić jeszcze raz?
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek co ciekawe ten gość uznawany jest powszechnie za pijanego górnika z Rosji i tak materiał jest z Rosji, ale nagrywane to było w jakiejś cukrowni, a gość nie był pijany tylko mocno upośledzony umysłowo (wioskowy głupek), a jego twarz nie była umorusana w węglu, a w błocie.
  • Odpowiedz
@widmo82 w drugą strone - prywatna służba zdrowia. Jak taki menel raz trafi do szpitala to będzie płacił o wiele więcej za ubezpieczenie medyczne. Dla ludzi którzy są chorzy/ biedni można zrobić dopłaty
  • Odpowiedz
@widmo82: To chyba powinno iść właśnie w tę stronę, którą opisałeś, bo wszyscy wiemy jak kończyły się jakiekolwiek prohibicje. Wszystkie koszty powinny ponosić te chlejące małpy, a nie cała Polska. Może przynajmniej by się 2 razy zastanowili czy warto iść do roboty/wsiąść za kółko pod wpływem
  • Odpowiedz
@widmo82: Ta idea ma sens, ale sprawdzi się raczej tylko jeśli całkowicie sprywatyzujemy służbę zdrowia i każdy będzie płacił za siebie. W moim przykładzie Ty płacisz za tę karetkę nieważne czy przyjedzie, czy nie i ja również.

Ciekawi mnie też, czy powinienem płacić za kartkę, jeśli na chodniku potrąci mnie trzeźwy kierowca, możesz się rozwinąć?
  • Odpowiedz
@widmo82: Czemu pijący ma dwa razy płacić za ubezpieczenie? Wprowadzimy odpowiednie opłaty również dla grubasów, sportowców i innych grup zagrożonych większym niż przeciętne prawdopodobieństwem wypadków i chorób?
Jak za dużo przed kompem siedzisz to szykuj kesz, bo nie mam zamiaru płacić za Twoje głupie decyzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu pijący ma dwa razy płacić za ubezpieczenie?


@wAr1948: Już ci napisałem. nie chce płacic za głupote patusa
Opłaty dla grubasa? Cos Ci sie patusie pomyliło, nie pij już bo rozmowa z takim dzbanami nie ma sensu.
MASZ PŁACIĆ ZA MOJE LECZENIE jak walniesz po pijaku swoim autem we mnie.
  • Odpowiedz
@Piks0n: "Może przynajmniej by się 2 razy zastanowili czy warto iść do roboty/wsiąść za kółko pod wpływem"

Problem w tym ze oni nie myślą, to jest uzależnienie
  • Odpowiedz