Wpis z mikrobloga

#klimat #polityka #ekologia #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Z wszelakiej maści ekspertów, która wyrosła jak grzyby na dzleszczu w trakcie "pandemii", to tym osobnikiem gardzę najbardziej. Zobaczcie na naszego oczytanego mistrza manipulacji. Jak się pytacie o porównanie cen paliw danych państw to również podajecie teraźniejsze odczyty i te sprzed ponad dekady?

Dla mnie ten typ to zwykły naganiacz klimatyczny, który dodatkowo kolaboruje z obrzydliwą organizacją jaką jest #neuropa, której to członkowie wypisywali, że chcieliby dziesiątkować Polaków. Dodatkowo kreuje się na jakiegoś konserwatystę, gdzie jednak jego wpisy idealnie wpisują się w propagandę lewicowców, ani razu nie widziałem jego wypowiedzi, która ten konserwatyzm miałaby wykazywać.

Najlepsze jest jednak to, że on z jakąś mecenas tropią zwykłych trolli internetowych i straszą pozwami, jeśli nie napiszesz przeprosin na zasadzie tzw. lojalki, jaką musiał podpisać Marciniak, bo był na imprezie Mentzena. Ten pozew chyba nawet dostał Otoka-Frąckiewicz. U którego notabene nasz bohater pokazał swoje oblicze i dziwi mnie bardzo to, że on po tym wywiadzie nie został odesłany na śmietnik historii.

W komentarzu poniżej wklejam to ile ETS wynosi obecnie, także macie porównanie jak duże są dysproporcje, a pożyteczni idioci i tak będą mówić, że przecież Chiny też mają opłatę emisyjną. Zrozumcie ludzie na usługach klimatystow, że zeby rozwój i konkurencyjność zachodziła, to potrzeba przede wszystkim TANIEJ energii i Polska taką energię potrafi wytwarzać z węgla, który to jest opodatkowany. System ETS powinien być wypowiedziany, to destrukcyjny system, który drenuje nasze kieszenie.

Pominę kwestię, że według tego mościa wyjście do restauracji to tylko przywilej, który od tak rozporządzeniem można odwołać, bo już robiłem o tym wpis.
wilhelm99 - #klimat #polityka #ekologia #bekazlewactwa #bekazpodludzi 

Z wszelakiej ...

źródło: 1000016017

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@KapitanONeil: to jest osobna kwestia, bo obie grupy polityczne działały na szkodę kraju w kontekście naszej energetyki. Pierwszy błąd to godzenie się na taki system (jestem ciekaw gdzie są zapisy, które wskazują że na dany rok opłata ma wynosić akurat tyle), a drugi błąd to niezrobienie NIC by adaptowsc się w danym systemie i budować np te elektrownie atomowe. Choć moim zdaniem przejście na atom nie będzie oznaczało, że ceny energii
  • Odpowiedz
@wilhelm99: akurat grupa Jaruzelskiego zawsze działała dla dobra kraju.
Wiem z pewnych źródeł że 13 grudnia postawiono w gotowości marynarkę i lotnictwo, tego nie robi się przy pacyfikacji górników, oni szykowali się na otwarta wojnę z ZSRR
  • Odpowiedz