Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Co gierkę jakiś smurf emerald\diament płacze na czacie że nic nie może zrobić z mułami 1/12, biegającymi bez celu po mapie, pamiętam jak jeszcze 2 lata temu przechodzili mapę bez drużyny.
  • 5
  • Odpowiedz
@aulus: w ogóle grając na eune vs. euw bardzo mi się to rzuca w oczy, że na eune 5 razy więcej gier mam takich, że ludzie biegają bez celu i gra to jeden #!$%@? deathmatch - zero gry zespołowej/taktycznej tylko cały czas granie pod solo pojedynki i wyjebki. Elo podobne na obu - (zaczynałem od golda teraz emerald, cały czas ta sama zależność, ale na emeraldzie już trochę mniej).
  • Odpowiedz
@Xinnoth: ja mam ostatnio wrazenie ze to zalezy o ktorej zaczyna sie grac, od rana do 16/17 tragedia i #!$%@? przedszkole, dopiero po 20/21 chyba normalni gracze wlaczaja soloq
  • Odpowiedz
@puffpuff: ja od 7 do 12 najczesciej wygrywam gierki a od 20 do poznych godzin nocnych najwiecej trolli, bezmózgów albo ludzi którzy wpadli na genialny pomysł zagrania pierwszy raz jakimś championem
  • Odpowiedz
@Xinnoth: @PolishPsycho Przecież eune i euw poniżej mastera to jedno i to samo. Większy poziom masz w master+ i to głównie wynika z tego że gra 2 razy więcej ludzi na serwerze = wyższy cutoff = musisz być lepszy żeby wbijać LP
  • Odpowiedz