Wpis z mikrobloga

@Knamga: dlatego że dobrze wyposażoną fabię można mieć za 90k, tez z silnikiem który jedzie, i można też wrzucić program.
więc dopłacanie 60k aby mieć cylinder więcej i inne malowanie samochodu i zderzaki plus niepraktyczne felgi to tak średnio ;)
  • Odpowiedz
@0rdynus No właśnie zależy jak bogaty¯_(ツ)_/¯ mimo, że sam jestem obecnie biednym rencistą miałem w swoim życiu epizod znajomości z prawdziwie zamożnymi ludźmi i wiem, że od pewnego pułapu nikogo nie interesuje opłacalność zakupu. Na pierwszy plan wychodzą rzeczy typu elitarność, dostępność itp. a czasem to po prostu nieprzemyślane zachcianki
  • Odpowiedz
Samochód jest fajny, ale jak ktoś jest biedny to nie jest wart dla niego 120k zl( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: jak ktoś jest bogaty to nie kupi fabii (nawet takiej drogiej), a jak ktoś jest biedny to nie da 120k za fabię.
  • Odpowiedz
@Knamga no i kupuj sobie. Śmigałem 1.0 tsi Monte Carlo i to już fajnie jeździło z dsg więc 1.5 będzie jeszcze lepsze. Jak chcesz takie auto to sobie kup a janusze niech dalej marzą o 5 letniej klasie premium jeżdżąc 15 letnim Passatem
  • Odpowiedz