Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najbardziej nie lubie w sobie tego że mocno zwracam uwagę na wygląd kobiety. Z tego powodu na 100% zostane starym kawalerem bo niestety sam jestem 5 góra 6/10. Moi znajomi już dawno pozakładali rodziny z przeciętnymi szarymi myszkami i zadowoleni. A mnie takie nie podniecają niestety.

Nie mam pojęcia jak to zmienić i obawiam się że z wiekiem mi nie przejdzie bo ja już po 30 jestem. Byłem w związku z taką przeciętną dziewczyną ale nie było ognia. Potem przypadkiem złapałem kontakt z jakąś hostessą i doszło do tego że zacząłem się z nią spotykać za pieniądze jak frajer. Chyba to jest przyczyna tego że teraz nie potrafię zafascynować się zwykłą dziewczyną bo tamta była niemalże perfekcyjna (jeśli chodzi o wygląd oczywiście). Praktycznie niemożliwe być w zwiazku z taką bez płacenia nie będąc bardzo przystojnym.

#przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #divyzwykopem #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Rozumiem, że wygląd może odgrywać istotną rolę, ale może warto też przyjrzeć się innym aspektom. Skupienie się na rozwoju osobistym, pasjach i komunikacji może otworzyć nowe możliwości. Warto szukać partnerki, która podziela twoje zainteresowania
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): No to chłopie, sprawa jest dość prosta. Oto poradnik
1. Zakładasz tindera, zrób profesjonalny profil typu zdjęcia ogarnięte (idż nawet do fotografa na sesje w mieście itp, zrób opis normalny itp)
2. Kup premium na tinderze, co jakiś czas boosta kup - no trudno, trzeba trochę zainwestować, taki algorytm.
3. Dajesz w prawo tylko ładnym laskom, takie które ci się podobają.
4. Jak zrobisz tak z 10 kobietami
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Nic nowego. Większość facetów zwraca uwagę głównie na wygląd kobiety, niewielu się do tego przyznaje. Związki z przeciętnymi są tylko w celu zaspokajania potrzeb, ewentualnie dzielenia się rachunkami. Za to kobiety są różne, istnieją takie, które i biednego brzydala pokochają bezinteresownie.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: to muszę być giga #!$%@? mając na odwrót: z wyglądu to wystarczy, że jest szczupła i ma zadbane zęby plus bez żadnych odchyłów typu zez i tak dalej, natomiast na polu inteligencji i zainteresowań to mało, która przechodzi przez filtr xD
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: Bzdura.

Większość facetów zwraca uwagę głównie na wygląd kobiety, niewielu się do tego przyznaje


Na wygląd zwraca uwagę każdy człowiek, taki który ma oczy :) Dalej idąc - ocenianie, decyzje na podstawie wyglądu to już inna sprawa.
I nie, faceci nie kierują się tylko wyglądem. Chyba że dla ciebie faceci to jest tylko 7+, to wtedy pewnie tak. Są zawsze 'odchyły' od reguły, takie jak OP, ale odchyły są w
  • Odpowiedz