Wpis z mikrobloga

@Tommy__: stan #!$%@? przed jaką zostaniemy postawieni w niedzielę przy urnie pokazuje fakt, że ja wiem gdzie jest Zgorzelisko i że mieszkańcy to by najchętniej pewnie widzieli sensowny dojazd do centrum i przedłużenie linii tramwajowej z Kowal (kretyński pomysł, ale dla nich gitarka), a kandydaci na prezydenta do dzisiaj nie wiedzieli, że coś takiego w ogóle istnieje xD
  • Odpowiedz
  • 18
@kwiatencja: dzięki rowerowi znam chyba wszystkie zadupia miasta. I co najśmieszniejsze w każdym miejscu problemem jest to samo - brak dróg, brak komunikacji publicznej, potężne korki, brak usług, brak szkół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wjeżdżałem od chyba wszystkich stron do Wrocławia, każdą możliwą drogą i za każdym razem myślę "nie no #!$%@?, ci to mają najgorzej" xD
  • Odpowiedz
@Ogau: o taak, jako Muchoborzanin Wielki, klnę czasem na układ dróg, ale miałem niedawno "przyjemność" pedałować w stronę centrum od Maślic... I już nie narzekam na swoje okolice, może samych ddr jest tu mało, ale jest jakaś ciągłość zachowana i dywanikiem asfaltowym można wjechać do centrum jak króle
  • Odpowiedz
może samych ddr jest tu mało, ale jest jakaś ciągłość zachowana i dywanikiem asfaltowym można wjechać do centrum jak króle


@PaaD: DDR to mnie mało interesują, bo sobie poradzę z rowerem na ulicy. Ja mówię o tym, co ludzie przeżywają w autach. Na południu to czasem mijam korek zaczynający się na Zabrodzkiej, a kończący na Zwycięskiej. Auta stoją na dosłownie całym dystansie. Jakaś droga na Wilczyce? O #!$%@?, panie, nawet się
  • Odpowiedz
opatowice to najlepszy wygwizdów Wrocławia, a dodatkowo najlepsze na rower


@vanvolf: dziwnie piszesz najgorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tam jest jedna droga do wyjazdu na WOW i tyle. I do tego połowa tej drogi wygląda, jak po bombardowaniu.
  • Odpowiedz
@vanvolf: tylko dojazd do czego? Najbliższy sklep to w tym nowym centrum handlowym w Łanach albo Biedronka na Traugutta chyba xD

Fajne miejsce do chodzenia po wałach, ale żyć to tam bym nie dał rady
  • Odpowiedz