Wpis z mikrobloga

Hej, takie pytanko mega początkującego. Dostałem się pierwszy raz do mapek w tej grze, zrobiłem sobie powiedzmy z 20 róznych tieru 1-5. Ale mam dziwne uczucie, że wypadają bardzo słabe przedmioty, właściwie same 1-2 linki, jeszcze nie widziałem 4 linka. W porównaniu do mojego gearu z kampanii jest słaby.
A więc w jaki sposób ja mam ulepszyć postać/zdobyć lepszy gear żeby robić lepsze mapki? Czy szukać przedmiotów z dobrymi statami i sloty/kolorki mam sobie już sam generować?
Początkowo grałem na HC ale się #!$%@?łem i kontynuuje na SC i nie mam pojęcia jak to ludzie robią na HC, dostaje czasami takie oneshoty z dupy że nie wiem o co chodzi, resy scapowane na 75% więc może mało armora?
#pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@pythonista_hobbysta resy to podstawa, same w sobie nic nie gwarantują. Oprócz nich na ogół ma się jeszcze z.dwie warstwy obronne co najmniej. Czy.masz zły bolild, brak przedmiotów czy słabo grasz to trudno zgadnąć. Zakładam, że robisz.z. poradnika postać? Jak nie to pewnie wszystkie trzy xd

Kupujesz przedmioty. Więc w ten sposób.
Co do samych linków, masz orb of fusing I jewellers do robienia ich samemu, nie ma znaczenia z iloma coś wypadnie
  • Odpowiedz
@10129: Hej, dzięki za porady. Gram RFem z poradnika Pohxa. Ile powinienem mieć chaos resa zanim zacznę mapować?
Czyli z przedmiotami patrzę na item lvl i ile to mi daje armora/przydatnych modyfikatorów i sam dorabiam linki?
Gdzie kupuję przedmioty bo nie wiem? U vendorów normalnie w sklepie mam kupować bazy?
  • Odpowiedz
  • 1
@pythonista_hobbysta
a po co masz patrzeć na ilvl jak nie craftujesz?
no tak, jak przedmiot dobry to bierzesz i dorabiasz sobie linki wtedy, ale na ogół i tak same śmieci lecą.

Kupujesz od innych graczy, to jest źródło przedmiotów w tej grze. Drop jest tak żałośnie niski, że się kupuje wszystko bo jest zbalanoswana gra z założeniem, że na ah się kupuje
  • Odpowiedz
@10129: "Kupujesz od innych graczy, to jest źródło przedmiotów w tej grze" ciekawe skąd inni gracze mają te przedmioty, pewnie nakradli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tip roku xD
  • Odpowiedz
chyba oczywiste co mam na myśli. jak jest ponad 100k graczy to nawet jak jest szansa na wypadnięcie przedmiotu którego potrzebujesz 0.05% to nadal jest 5000 przedmiotów które można kupić a samemu możesz go nigdy nie zobaczyć czekając na drop
@Alray:
  • Odpowiedz
@pythonista_hobbysta: jak masz kase to polecam na trade poszukac (na glownej stronie albo na poe.ninja) i kupowac przedmioty
jak nie masz hajsu to zbieraj itemki, sciagnij program "Awakened PoE Trade" i jak zobaczysz ze cos ma wartosc to dawaj na sell - ale tutaj musialbys miec przynajmniej 1 premium tab
  • Odpowiedz