Wpis z mikrobloga

#tinder #randkujzwykopem #rozowepaski
Mam 32 lata, założyłem tindera około dwa tygodnie temu
12 - polubień (nie mam tego wyższego planu ale przewaliłem tindera az pokazywało osoby o 150-200km wiec i tak pewnie dałem na nie)

5 - matchy z czego:
3 - ghosty
1 - rozmowa
1 - cichy sponsoring bez seksu (kupuj mi rzeczy za zdjęcia z prywatnego instagrama), nie chce się spotkać

Wracając do jednej rozmowy trwała w sumie jeden dzień bo o ile z wyglądu była nawet 5-6/10 (ok normalna dziewczyna) sam uważam że jestem 5/10 to wyszło że w wieku 32 lat:
- W wolnym czasie Netflix (wszystko dla ludzi) oraz że przeczytała 100 książek od nowego roku. Zapytałem jakie, okazało się że romanse i przygodowe (przy braku stałej pracy to nie za odpowiedzialne)
- Robi na zleceniu od 3 lat (grafik, copywriter). Dało się wyczuć że yolo jakos to będzie to jej podejscie do życia, pewnie jakby ktoś ją zalał to by nie pomyślała nawet o kupnie tabletek...

Tak z perspektywy rankowania w wieku 25-27 i 32 lat powiem że człowiek już na owiele więcej rzeczy zwraca uwagę...

Ogólnie nie warto dobrze ze kod dostałem z Huaweia bo na to gówno szkoda kasy i czasu
  • 21
  • Odpowiedz
@dev_null__: Szukasz na wysypisku smieci diamentow? Tam jest sam odpad ktory nic nie znalazl lub ma wymagania z kosmosu co do tego co moga same zaoferowac XD
Tinder jest dobry jak chcesz sobie poruchac ale boisz sie isc na dive, ale to i tak drozej wyjdzie niz za dive i nie zawsze dobrze sie seksuje
  • Odpowiedz
@dev_null__: wciąż bym probowal z tą dziewczyną
Jak zalejesz to też nie będzie dramatu. Co z tym złego, że nie ma hobby ani ambicji ?
Zejdź na ziemię chłopie- posiadanie dziewczyny która jest 5-6/10 to jest dziś mega sukces jeśli sam nie jest chadem
  • Odpowiedz
  • 0
Szukasz na wysypisku smieci diamentow? Tam jest sam odpad ktory nic nie znalazl lub ma wymagania z kosmosu co do tego co moga same zaoferowac XD


@Megawonsz_dziewienc: czysta ciekawość

Tinder jest dobry jak chcesz sobie poruchac ale boisz sie isc na dive, ale to i tak drozej wyjdzie niz za dive i nie zawsze dobrze sie seksuje


@Megawonsz_dziewienc: trzeba być w top 10% facetów tam w innym przypadku szkoda czasu
  • Odpowiedz
  • 2
Zejdź na ziemię chłopie- posiadanie dziewczyny która jest 5-6/10 to jest dziś mega sukces jeśli sam nie jest chadem


@Maxior99: Nie prawda, wmówiono wam że posiadanie cipy na własność to cel życia. Pół roku temu mieszkałem w Katowicach i mieszkałem z 3 laskami. Byłem o 5-7 lat starszy od nich od dwóch dostawałem sygnały ze chca sie ruchać. Tylko jakbym to zrobił to by się skończyło jak z wcześniejszym wspólokatorem, wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
to był fake


@Pralko-suszarka: nie do końca bo zdjęcia były z datami ale to szukała kogoś kto będzie jej kupował ciuchy z mang bo była tak jakby cosplayem ale takim bardziej ukrytym (to nie ten rodzaj laski co siedzi na streamach i pokazuje cyce). Szukała tak jakby kogos kto powie ze ładnie wyglada i zapytał jaka jej sie kiecka albo rzecz podoba, zrobił przelew ona wysłe serduszka i tyle, zero ruchania
  • Odpowiedz