Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: XD Oni nie ogarniają tego, że matematyka ma na celu ćwiczenie logicznego myślenia po to żeby takie właśnie tępe dzidy nie wchodziły i nie nabierały się na tanie piramidy finansowe. Z resztą po co ja to pisze, te ich wpisy chyba mają na celu baitować i oburzać ludzi.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: a nawet załóżmy że ona zarabia 150k miesięcznie (bo jest tak cudowna i ma olbrzymi zasięg) - no i co w sumie, nadal mogę ją mieć za amebę umysłową, tylko bogatą ¯\(ツ)/¯

posiadany status majątkowy czasami koreluje z obyciem, kulturą osobistą - bogaci ludzie częściej interesują się czymś ciekawym bo mają ku temu czas i okazje żeby się wyedukować i czymś zaznajomić

co nie zmienia faktu, że czasem bogata osoba
  • Odpowiedz
@Dietetyq: to też zależy co odziedziczysz, jeśli pola na przedmieściach które później sprzedasz i jesteś milionerem to tak. Natomiast jeśli kasa rodziców pochodzi z biznesu własnego lub wysokich stanowisk to raczej częściej bywasz w teatrze, galerii sztuki, spotykasz się z ludźmi na innym poziomie i raczej ten poziom utrzymujesz.
  • Odpowiedz
pochodzi z biznesu własnego

częściej bywasz w teatrze, galerii sztuki


@prezesstargard: to tak nie działa. Można zostać milionerem będąc kompletnym bucem zainteresowanym jedynie końcem własnego nosa i nie jest to wcale rzadkie. Wystarczy popatrzeć na wszystkie historie o januszexach, tam wszyscy właściciele są pewnie milionerami ale prywatnie nie chciałbym mieć z nimi do czynienia ani też nie sądzę żeby bywali oni częstymi bywalcami galerii czy opery
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: dzieci Janusza będą Januszami ale dzieci Pana Dyrektora w korpo, który zdobył wykształcenie i uczciwie pracując dorobił się może mniejszych od Janusza ale też sporych pieniędzy oraz często gościł ludzi z Europy u siebie w domu i pokazywał dzieciom inne życie raczej pójdą w dobrą stronę :)
  • Odpowiedz
@pieknylowca: fake it till you make it xD

w kielonie najtańsze proseco, palmy to co najwyżej tureckie i szmaty z gównianym wielkim napisem eaz czy innym ck

a po wszystkim spanko w wynajmowanym m3 na blokowisku xD

taki wygląd tych internetowych bogaczy
  • Odpowiedz
@pieknylowca:

"(...) nadal nie umiem obliczyć tangensa (...)"


LOL

tangensa

To jest tak wysoko postawiona poprzeczka że mam wątpliwości że ta osoba trafia dupą do kibla przy dwójce.

Żeby jeszcze napisała że dalej nie ogarnia tensora krzywizny Riemanna czy podobnych ale tangensa? IQ = 1 czy co?
  • Odpowiedz
@dexterpol

@pieknylowca: XD Oni nie ogarniają tego, że matematyka ma na celu ćwiczenie logicznego myślenia po to żeby takie właśnie tępe dzidy nie wchodziły i nie nabierały się na tanie piramidy finansowe. Z resztą po co ja to pisze, te ich wpisy chyba mają na celu baitować i oburzać ludzi.


Mi się wydaje, że te wpisy mają 2 cele - po pierwsze upewniać się nawzajem w towarzystwie wzajemnej adoracji, że jesteście
  • Odpowiedz