Wpis z mikrobloga

#dpd #kurier paczka zamówiona z dostawą pod adres, przychodzi jeden dzień po terminie, ja cały czas pod adresem, nagle powiadomienie, że paczka oczekuje w ich DPD pickup 5km dalej...szczerze ku@#a co to jest, pierwszy raz takie coś widzę
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@JegoKrolewskaMosc no pierwszy raz, wcześniej był spoko kurier, dogadywaliśmy się, trochę przymykał oko na wielkość paczek, można było sobie pogadać chwilę, on był zawalony to nawet podrzucałem mu na miasto, swój chlop a teraz taki kasztan wozi, że szok... jeszcze kaban niemyty, miałem najbliższy DPD pickup 500 metrów od siebie to wywiózł to ponad 4 km dalej
  • Odpowiedz
@Bomboniusz1986:
Czekałem na paczkę DPD. Byłem w domu, patrzę o 13:33 tracking i jest w doreczeniu. Sprawdzam 10 minut później(miała być dostarczona do 13:38), a tam jest, że próba doręczenia o 13:35 i błędny adres. Pytam ekipę która robiła jakieś naprawy przy alarmach czy był jakiś kurier i pytał o mnie, ale nikogo nie było. Sprawdzam adres i się zgadza, nic nie jest błędne. Dowiaduje się, że błędny adres powoduje, że
  • Odpowiedz
akurat nie, ale dopiero po fakcie zapoznałem się z opiniami na temat mojego oddziału DPD i okazuje się, że ejst to typowa polityka w tym regionie. Jeżeli większość komentarzy okaże się trafnymi prognozami, to prawdopodobnie w ciągu najbliższego tygodnia paczka będzie ponownie doręczana, lub zostanie zostawiona na punkcie pickup.
  • Odpowiedz