Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o chłopakach 30+lvl tzw"ciepłe kluski", którzy

- nigdy nie byli w związku
- nigdy nie mieli żadnej dziewczyny
- nigdy nie uprawiali seksu
- nigdy nie trzymali za rękę
- bardzo ciężkie charaktery/mental

Wyobrażasz sobie pierwszą dziewczynę mając 30+ lat? Co rypala się z 10.

Czy to dobry pomysł by zostać MGTOW, i kompletnie zapomnieć o płci przeciwnej w każdej aspekcie/kategorii i unikać etc.

#zwiazki #blackpill #przegryw #ankieta #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Ankieta

  • Tak 57.4% (54)
  • Nie 42.6% (40)

Oddanych głosów: 94

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: MGTOW jest dla ludzi którzy byli w związkach, ale są po przejściach. W przeciwnym razie to będzie tylko cope dlatego że to nie ty odrzucasz kobiety, ale one ciebie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim copować poprzez pasje, divy,sex lalki oswoić się w jakimś stopniu z samotnością i tyle, jak jakaś p0lka jakimś cudem da ci szansę to odrazu powinna zapalić ci się czerwona lampka że szuka frajera, jak się tobą nie zainteresowały w twoim primie to oczywiste że po 30 też nie
  • Odpowiedz
Wyobrażasz sobie pierwszą dziewczynę mając 30+ lat? Co rypala się z 10.


Czy to dobry pomysł by zostać MGTOW, i kompletnie zapomnieć o płci przeciwnej w każdej aspekcie/kategorii i unikać etc.


@mirko_anonim: powiedzmy sobie to szczerze i otwarcie - jeśli jesteś kolesiem który ma 30 lat i nigdy nie miał ŻADNEGO kontaktu z laską, dosłownie nic, 0 randek, 0 sexu nawet za pieniądze to niestety ale to z takim osobnikiem jest
  • Odpowiedz
@Dietetyq: mój przypadek może być związany z twoim komentarzem przez znajomych jestem uważany za dziwaka albo geja ponieważ nie odzywam się do kobiet chyba nie muszę mówić że nigdy nie byłem w związku chociaż parę razy poruchalem ale późno bo mając 23 lata nie wiem po prostu nie mam ochoty przebywać z dziewczyną sam na sam czy z kimś, wszyscy wokół mnie uważają że jestem ciepły bo siedze cicho i się
  • Odpowiedz