Wpis z mikrobloga

@RiverStar: @myszek_szarzy @List0pad @Rustyyyy @attitudee wiem, że książki tego autora stoją na półkach popularno-naukowe, ale autor w ogóle nie jest psychologiem, psychologią w ogóle się nie zajmuje, a jego książki w ogóle nie są naukowe. Czytałem książkę "otoczony przez idiotów" i z tego co pamiętam, to nie było tam żadnego przypisu, odnośnika czy wzmianki odwołującej się do jakiejkolwiek publikacji naukowej, która by w jakikolwiek sposób potwierdzała jego założenia, pomysły, teorie. Gość
  • Odpowiedz
@Castellano: Kurde przepraszam, pomyliłem cię z pewnym bordowym kalunem, któremu musiałem tłumaczyć sens kupowania używanych rzeczy na przykładzie mycia talerzy.
Podobna kolorystyka avatarów mnie zmyliła.
  • Odpowiedz
  • 0
@Castellano: Oki, odnosisz się do negatywnego komentarza i mówisz, że masz sceptyczne podejście. W sumie czasami mam tak jak czytam oceny odnoście kebsa na google, same 5* i nagle jakiś hejt 1*. Tzn miałem tak, że zniechęcało, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. W Afryce jakiś lew nie zżarł antylopy. Oceny ma trochę wyższe niż średnie i ogólnie mi się podoba. Tzn sporo trzeba przemyśleć, po to bozia dała rozum, żeby
  • Odpowiedz