Wpis z mikrobloga

@kvtasjusz-mgbewe: Musze o tym "zepsuciu się" rynku matrymonialnego opowiedzieć mojemu współlokatorowi co wygląda jak menel a jest w związku z 15 lat młodszą o wiele atrakcyjniejsze od niego dziewczyną zakochaną i zapatrzoną w niego jak w obrazek. Gość 170cm, bez pracy, mieszkania, samochodu, kąpię się raz na kilka dni, pali, pije, ćpa, zero ruchu a ona jak sarenka ładniutka i zgrabniutka z ząbkami jak z obrazka. Ale nie chce bo wyjdę
  • Odpowiedz
@MrMas: śmichy chichy, ale fakt, że kiedyś trzeba było konkurować z 5 ziomami z dzielni, teraz trzeba konkurować z połową makroregionu + standardami social mediów.
  • Odpowiedz
@WykopX: Jaki bad boy xD Chłop jest tak sojowy że wywala poza skalę. Kojarzysz sojaki z memów? On się od nich różni tylko tym że ma zapuszczone jak u lumpa włosy. Ja i moi kumple mówimy na niego po prostu sojak xD
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn "bad boy" może mieć różne znaczenia, nie koniecznie Sebka, który bije swoją dziewczynę.

wygląda jak menel. Gość 170cm, bez pracy, mieszkania, samochodu, kąpię się raz na kilka dni, pali, pije, ćpa, zero ruchu

Ten opis jak najbardziej pasuje do takiego uwielbianego przez niektóre laski (głównie z zaburzeniami, bo kto rozumny chciałby być z ćpunem) typa. Ale to moja opinia. ;)

---
🟢 66 osób online na kanale #heheszki
💭 Mikroczat
  • Odpowiedz
chyba nie zrozumieliscie mema xD Ten mem mial wlasnie pocisnac po normikach, ktorzy gadaja glupoty jak starzy janusze nie rozumiejacy dzisiejszego swiata xD


@Pasterz30: ale ja jestem milenialsem, dostałem od dzisiejszego świata wystarczająco mocno po dupie ale sie podniosłem i mogę dzięki temu mieć beke z przegrywów
  • Odpowiedz