Wpis z mikrobloga

tak po prostu smutko.


@Pietruchoowy: Bywa i tak. Ważne, żeby się nie trzymać tej emocji i dać jej wygasnąć.

nie zrobiłem nic produktywnego


@Pietruchoowy: Nie zawsze trzeba robić produktywne rzeczy anon. Nie ma się co obwiniać. Może po prostu potrzebowałeś odpocząć.

Prawie nic nie jadłem


@Pietruchoowy: Z tym uważaj anon bo po części to może być przyczyną braku sił. Wiem, że może być tak, że nawet nie bardzo się
  • Odpowiedz
nie, sam sobie siedzę, gram w Fallouta, mirkuje, jest fajnie


@PodniebnyMurzyn: W sumie nigdy nie próbowałem tego do grania tylko zawsze w bardziej osiedlowo-imprezowych warunkach.

może nadejdą też jakieś zmiany w moim życiu uczuciowym


@PodniebnyMurzyn: Będę trzymał kciuki anon!

Nigdy się nie poddawaj


@PodniebnyMurzyn: Tylko wiesz, ja nigdy nie miałem partnerki więc ciężko jest nadal mieć nadzieję. Zwłaszcza jak na własnej skórze się doświadcza jak prosto mogą mieć zdobyć
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien byłem ale w bardzo niewielu i bardzo krótko. To, że nie byłeś w żadnym związku, to tylko drobna niedogodność, poza tym, jak nie będziesz próbował to do końca życia nie będziesz w żadnym związku byczq

Ty jeszcze młody, więc co to za argument :p
  • Odpowiedz
Ty jeszcze młody,


@PodniebnyMurzyn: 29 lat to nie taki młody XD

jak nie będziesz próbował to do końca życia nie będziesz w żadnym związku byczq


@PodniebnyMurzyn: Do tej pory próbowałem i też nie byłem a kosztowało mnie to trochę czasu i dużo negatywnych emocji. Na tym etapie nie wiem czy w ogóle byłbym w stanie uwierzyć, że jakaś kobieta może być mną szczerze zainteresowana.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien ja mam 31 i jestem młody to ty tym bardziej :)

Też wiele razy próbowałem i gówno wychodziło, ale nie ma innego wyjścia, trzeba przeć dalej

W końcu jak sam mówiłeś, to odróżnia normalnych ludzi, od tych którzy wybijają się ponad przeciętność :)
  • Odpowiedz
ja mam 31 i jestem młody to ty tym bardziej :)


@PodniebnyMurzyn: Tak tak. Chodziło mi o to, że w tym wieku ludzie zazwyczaj mają jakieś doświadczenia a często są już po kilku związkach i ślubie.

Też wiele razy próbowałem i gówno wychodziło, ale nie ma innego wyjścia, trzeba przec dalej


W końcu jak sam mówiłeś, to odróżnia normalnych ludzi, od tych którzy wybijają się ponad przeciętność :)


@PodniebnyMurzyn: Może
  • Odpowiedz