Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia sorry, że zawracam gitarę i jeszcze pozwolę sobie przywołać Mirków z #thetraitors i #hotelparadise

Oglądaliście na player „Klarę” ??
Ja dobre 7 może nawet 8 lat temu czytałam książkę. Krótka była. ( żadna powieść). Odebrałam to bardziej jako zapiski z pamiętnika gimnazjalistki. Czytanie mnie zmęczyło bardzo. Nie byłam do dziś świadoma, że z tych notatek ( krótkie zdania i hurtowe ilości wykrzykników) powstała jakaś powieść i mini serial na Playerze()

Jakie Wasze wrażenia?
  • 10
  • 0
@bas_sko: Warnke zawsze zajebista( ʖ̯)Kunę też lubię, tylko akurat ta „Klara” mi nie leży

Bardziej mi podpasowalo „Pokolenie Ikea” na Netflix, choć jego blog lub książka były bardziej zabawne od filmu…. Ale to chyba już norma, że książki dużo lepsze od filmów.
  • 1
@bas_sko: nie, to nie serial, 1 odcinek chyba jest (choć może nie zauważyłam, że jest coś więcej) tylko na podstawie pierwszej książki, później były jeszcze chyba 2 kolejne książki z tej serii, ale ja tylko na 1 odcinek trafiłam. Książka lepsza, ale jak masz przestoje w pracy, to dla przypomnienia można sobie ten odcinek wrzucić
@Rosalinea: czytałam książkę .. wymęczona i naciągana jak dla mnie...nudy.( ͡° ͜ʖ ͡°serialu raczej nie obejrzę...produkcje TVN jakoś mnie nie przekonują.( ͡° ͜ʖ ͡°).wczoraj obejrzałam serial na Netflix "reniferek", który mnie rozwalił psychicznie.polecam..jednak nie jest to serial łatwy i przyjemny.. gęsty od pierwszego odcinka..