Wpis z mikrobloga

@Zlmmerman: mnie teraz wrzucaja na 3 miesiace do projektu tak mocno multi kulti ze masakra. w jednym zespole laska z wietnamu, 3 osoby z polski, 2 z mexyku i 3 ze stanow. roznica czasowa miedzy stanami i wietnamem to 13h. ja mam umowe pracy 9-17, bedziemy miec 1 lub 2h wspolnej pracy
@KrowkaAtomowka: Kiedyś sklecili u mnie na biegu taki zespół do wdrażania ficzera dla klienta ;d - stany, chiny i my ;d Idealnie się zgrywało, że #!$%@?śmy 24/7 :D. Jedynie były calle o 8 i 16 xd. Chiny przekazywały nam info, a my po dniówce stanom heh
ale padaka jest teraz w tej branzy, 10 lat expa, konczy mi sie projekt bo klient uznal ze jestesmy za drodzy, na lawce 200 osob, w ciagu 3 miesiecy bedziecie slyszec o duzych zwolnieniach we wroclawiu.


@KrowkaAtomowka: ja rekrutuję ludzi ostatnio to można powiedzieć, że połowa chętnych do pracy zdalnej ( praca z Warszawy ) jest z głównie z Krakowa. Jest trochę kandydatów z Wro ale w porównaniu do Krakowa nie
we Wrocławiu dużo dla niemca się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zlmmerman: we Wrocławiu to się dużo outsorcingu robi w różnej postaci. Czy dużo dla Niemców? W sumie nie wiem, ale nie wydaje mi się.
@acpiorundc: Viessmann, capgemini, os ma wielu klientów z de: vw, bmw itd. W sumie, pewnie zależy od technologii, ja robię przy c++ to bardzo wielu ludzi z KRK pracuje w firmach z Wrocławia bo w Krakowie to niby bardzo mało jest roboty z tym związanej :D