Wpis z mikrobloga

I tak się postępuje z poganiaczami odwalającymi dyskotekę na drodze.

Dwa razy w życiu miałem podobną sytuację i zrobiłem to samo. Myślicie, że mi zjechali? Niedoczekanie. Czyli oczekują, że inni mają im zjeżdżać, ale sami już do tego skłonni nie są?

Swoją drogą to przerażające, że nawet w takiej sytuacji znajdą się głąby, które widzą tutaj "blokowanie ruchu".

Komentarz pani policjant (w komentarzu) również jest interesujący zważywszy na pełnione przez nią funkcje. Ciekawe jakie zdanie ma na temat Majtczaka.

https://www.facebook.com/watch/?v=413186918081866
#prawojazdy #polskiedrogi #polscykierowcy
Krupier - I tak się postępuje z poganiaczami odwalającymi dyskotekę na drodze.

Dwa r...

źródło: 437504379_299395789872004_3236652173741451572_n

Pobierz
Krupier - I tak się postępuje z poganiaczami odwalającymi dyskotekę na drodze.

Dwa r...
  • 7
  • Odpowiedz
@Krupier: w sensie miałem taki przypadek, że typ najpierw na mnie mrugał, pomimo tego, że po prostu nie dało się szybciej a odległość prawidłową miałem zachowaną. zjechałem mu a ten wsiadł na dupę temu przede mną i na niego mruga, to ja mrugałem na tego mrugacza XD
  • Odpowiedz
  • 1
w sensie miałem taki przypadek, że typ najpierw na mnie mrugał, pomimo tego, że po prostu nie dało się szybciej a odległość prawidłową miałem zachowaną. zjechałem mu a ten wsiadł na dupę temu przede mną i na niego mruga, to ja mrugałem na tego mrugacza XD


@manjan: no tak, czyli dokładnie taka sytuacja jak na filmie i tak jak pisałem - też dwa razy tak zrobiłem. Raz gościu w ogóle nie
  • Odpowiedz
@Krupier: Weź nie obrażaj poganiaczy. Przecież ten kretyn to wyższy poziom #!$%@?. Jakby mi ktoś tak migał to tez bym go przepuścił i zrobił jemu dyskoteke (z odpowiedniej odległości ofc) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz