Wpis z mikrobloga

Było tam jedynie zdjęcie wlepki z napisem "nie jesteś niebinarny, jesteś chory psychicznie".


@Kapitalista777: moderacja usuwa komentarze, w których nazwie się kogoś chorym psychicznie. xd
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: przecież -ski to facet.


@Rogi_: Moja była żona też ma po mnie nazwisko z końcówką -ski zamiast -ska, bo mieszkaliśmy za granicą. Czy to znaczy, że jest facetem? Uff dobrze, że już nie jesteśmy razem, bo by wyszło, że jestem pedałem XD
  • Odpowiedz
Było tam jedynie zdjęcie wlepki z napisem "nie jesteś niebinarny, jesteś chory psychicznie".


Nie odnosiło się to do nikogo konkretnie, nie było wobec nikogo obraźliwe (stwierdzenie faktu nie może być), tak że za co usunięcie?


Fun fact: Ludzie w przeszłości podobni temu tutaj OPowi uważali, że zbiegli niewolnicy są chorzy psychicznie, bo przecież zdrowy niewolnik słucha się pana (nazywano to Drapetomanią).

Nie ma panaceum. Trzeba umieć myśleć, wątpić, dociekać, działać i
  • Odpowiedz
przecież -ski to facet.


@Rogi_: @Kapitalista777 Jeszcze 20 lat temu była moda na "westernizowanie" nazwisk kobiet, znam przypadki w których celowo korzystały z formy męskiej bo to światowo brzmiało :D Anna Kowalski przykładowo, Anna Złotopolski
  • Odpowiedz