Wpis z mikrobloga

@koala667: dobrze, że napisali 18.04.2024 na filmiku. To dodaje wiarygodności i sprawia, że łykopek wrzucający taki wpis jest bardziej wiarygodny. Nie wiadomo skąd ten film, kto, gdzie, co, dla kogo i dlaczego, ale łykopek ma już wyrobione zdanie.
  • Odpowiedz
@koala667 Te luksusowe auta to jest jakiś nowy chochoł na miarę wojny na Ukrainie? Szczerze mówiąc to nie wiem kto takie rzeczy łyka albo kogo to może oburzać. Chyba tylko Mariuszków na budowie i Krzyśków Tirowców (choć oczywiście z całym szacunkiem do tych zawodów)
  • Odpowiedz
@koala667: Myślicie że pieniądze które Ukraina dostaje są zakopywane głęboko w ziemi? Nie. Idą w rękę przemysłu zbrojeniowego a tym samym również i ludzi którzy mają hajs by kupić taki sprzęt. To normalne
  • Odpowiedz
Nie. Idą w rękę przemysłu zbrojeniowego a tym samym również i ludzi którzy mają hajs by kupić taki sprzęt. To normalne


@eskejper: normalne że ludzie zamiast dawać pieniądze na obrone SWOJEGO kraju kupują sobie luksusowe fury a ukraincy latają po zachodzie krzycząc

daj, daj, daj

przecież to jest #!$%@? absurdalne
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: No ale ziom, spojrz
Wyobraz sobie ze wykonujesz projekt dla jakies firmy. Jest wycena, jest produkcja a potem zaplata za wykonana usluge. Mozesz z tymi pieniedzmy zrobic co chcesz bo są Twoje. Mozesz kupic jedzenie, lub nawet nowy samochod szczegolnie jesli pracujesz w pocie czola. Przeciez nie bedziesz pracowal za darmo tak? To byloby absurdalne gdyby szef mojej firmy powiedzial mi "stary, wiem ze duzo zarobiles na tym projekcie, ale
  • Odpowiedz
@eskejper: zapominasz o jednym bardzo ważnym aspekcie - wojna. Jest wojna, armia ma braki, ludzie umierają. Zamiast dać kase na wojsko ktoś kupuje fure za pół miliona złotych albo lepiej. Jak są tacy bogaci to niech zelenski z nich sciąga hajs a nie lata po zachodnich stolicach oczekując datków. Dlaczego ja mam płacić ze swoich podatków na ukrainską wojne skoro ukraincy są tacy bogaci? Ja nie jeżdze nowym mercem.
  • Odpowiedz
Nie wiadomo skąd ten film, kto, gdzie, co, dla kogo i dlaczego, ale łykopek ma już wyrobione zdanie.

ze stacji kolejowej w Cieszynie, obecne Czechy. Tam nawet pokazuje kartę przewozową.
  • Odpowiedz