Wpis z mikrobloga

#przegryw Ja was nie rozumiem. Dlaczego po prostu nie zostaniecie bi? Skoro baby są takie paskudne i okropne to czemu zamiast nich nie poznacie jakiegoś fajnego #femboy i tyle? Większość femboyów wygląda nawet lepiej od lasek, zwłaszcza od p0lek bo to są ludzie którzy muszą ostro o siebie dbać żeby wyglądać tak jak wyglądają. #teczowepaski
  • 13
  • Odpowiedz
@rekkin: Ale tego się nie wpisuje tu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inna sprawa że Polska to przecież stolica femboyów. Tak mówią memy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko musicie być z jakiegoś większego miasta bo na wsi to p0lkę znaleźć ciężko a co dopiero femchłopca.
  • Odpowiedz
@cezary-gawron Myślisz, że to tak łatwo znaleźć cute fem-chłopca do związku co by chciał przegrywa? Poza tym ja nie związał bym się z femboyem głównie dlatego, że nie wiem czy pociąga mnie tylko wygląd czy całokształt, nie chciałbym "zmarnować jego najlepszych lat" jeżeli się okaże, że to tylko pociąg fizyczny i jak się zestarzeje/przeżyje twink death to będzie over. Jestem zbyt empatyczny żeby potencjalnie wykorzystać takiego chłopca i zostawić "na starość".
  • Odpowiedz