Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na spotkaniu z Milfem 37 lvl 5/10 spotkanie myślałem że przebiegło dobrze sama mówiła że dobre wrażenie zrobiłem. Piszę kiedy to powtarzamy wiadomość wyświetlona ale nie odpisała mi od wczoraj. Zostałem zghostowany przez Milfa, Hipergamia #!$%@?ło w kosmos, Rynek Matrymonialny to kompletne dno nawet poruchać Milfa jest niemożliwe dla przeciętnego faceta współczuję faceta #przegrywpo po 30 nawet stare baby po ścianę które powiny być ez dla faceta wybrzydzają
#blackpill #przegryw #tinder #p0lka
  • 33
  • Odpowiedz
@Geralt678 nie ma czegoś takiego jak ściana dla baby. Ona dawno została zburzona przez takich jak Ty bo się nią zainteresowales. Mur runąl, ona myśli że podoba się młodym chłopakom i może celować wyżej niż Ty.
  • Odpowiedz
@Geralt678: jak masz zakola nie masz 180 cm nie masz auta ani roboty to nie ma co sie dziwić sama gadką nic nie zdziałasz its over lepiej na divy isć choć tam z tego co mówią też wybrzydzają, pozostaje chyba startować do lekko niepełnosprawnych xD
  • Odpowiedz
  • 27
@Geralt678 za szybko piszesz. Daj jej trzy dni żeby sama napisała, a nie ty od razu. Jak przez pierszą dobę nic nie pisze, to jebnij sobie fotkę albo jakiś checkin z restauracji/pubu na social mediach świadczący o tym, że masz życie, a nie czekasz na głupia wiadomosc jak desperat.
  • Odpowiedz
@Geralt678: już Ci pisałem że masz doprowadzać do finału czyli pytasz na koniec wprost, jedziemy do mnie czy do Ciebie? A nie jakie wrażenie wywarłem. Laski na portalach chcą seksu a nie #!$%@?
  • Odpowiedz
to jebnij sobie fotkę albo jakiś checkin z restauracji/pubu na social mediach świadczący o tym, że masz życie


@notBart: Czyli idź specjalnie do restauracji/pubu żeby zrobić sobie fotke i przypodobać się babie. No na prawde świetna rada.
  • Odpowiedz
@Chad30 zakładam, że kolega ma jakieś życie poza rosołem i kościołem w niedzielę. I lepsze to, niż godzinę po randce wypisywać.

@OddajButa123 szczerze mówiąc, jeśli OP ma niezliczoną (a ma) ilość pierwszych randek, a pózniej jest ghostowany, to ma duży problem i redpill jest dla niego rozwiązaniem.
I sam potwierdzasz tą teorię 3 dni - jeśli kobieta jest zainteresowana to odpisze. A te 3 dni to dotyczą kobiet - tyle ma czasu,
  • Odpowiedz
@Geralt678: Ogólnie jeśli dostajesz możliwość pójścia na pierwszą randkę to znaczy, że masz jakiś potencjał. Dużo chłopów nawet tej bazy nie zaliczą. Wygląda na to, że coś #!$%@? podczas randki co zniechęca laski.
  • Odpowiedz
@Geralt678: nie #!$%@?łeś jej? Twój błąd chłopaku. Ona ma już zaraz 40, ruchała sie po stacjach benzynowych i #!$%@?ła galę za garażami a ty nawet nie chciałeś jej jebnąć elegancko. Chłopie, rób tak dalej to faktycznie będzie koniec. Ja jak polowałem na tinderowki to nie było opcji żeby chociaż pały nie #!$%@?ła za pierwszym razem. Albo jesteś kowbojem albo nie wchodź na tindera.
  • Odpowiedz