Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: obczajcie sobie całą relacje tej po lewej na insta tzn. wszystie posty i zapytajcie się skoro tyle zarabia, to dlaczego przez te wszystkie lata i te wielkie zarobki, cały czas siedzi w tym samym pokoju u rodziców w domu xD i jeszcze te niedopasowane ubrania z shein czy innego interenetowego sklepu xD
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: dla kogoś z IQ powyżej 100 jest to oczywiste że one nic nie zarabiają. Mam masę znajomych którzy się w podobny syf bawili i jedyny plus z tego że taki mlm uczy kombinowania i rzeczywiście kilka osób dorobiło się dużych pieniędzy ale nie stricte na mlm tylko na podobnym scamie (głównie na flipowaniu mieszkań). Ludzie którzy zarabiają miliony nie chwalą się tym i na pewno nie wydają pieniędzy na jakieś
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Ja w ogóle nigdy nie zrozumiem tego, jak można sie chwalić i budować sobie "markę" tym, że chodzi się po centrach handlowych xD I to nieważne gdzie i z jakimi torbami, opowiadanie o bogactwie łażeniem po sklepach to jest dla mnie od razu informacja o niskim IQ i łowieniu debili, dla których wizja sukcesu to iPhone i wypłata na czas.
  • Odpowiedz
Tu nawet nie trzeba nigdzie wchodzić, nawet zdania poprawnie nie potrafi napisać


@dexterpol: przecież to jest jakaś kalka z tekstu po angielsku. Pewnie wrzucona w translator google... Wait, translator pewnie by to lepiej przetłumaczył.
  • Odpowiedz