Wpis z mikrobloga

  • 190
@wykopowicz_ka: no to niech idzie na budowę dobrze zarabiać jak jej tak źle.

Wage gap jest w Polsce minimalny, a jedyną różnicą w zarobkach jest to, że chłopy po prostu więcej poświęcają czasu na pracę. Czyli wyrabiają więcej nadgodzin = więcej hajsu.

Kim trzeba być, żeby takie pierdoły opowiadać.

Same zajmują się dziećmi? Dziwne, bo każdy z kumpli, który się rozwiódł, wziąłby dzieciaka do siebie, ale ich baby mają nie pokolei
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: To jak tepa ruska propaganda - kłamstwo po kłamstwie ale tak bezczelne i bez mrugnięcia okiem, że niektórzy przyjmują to jak fakty...
Dopóki ludzie bedą brali wiedzę i formowali życiowe postawy na bazie filmików z socialmediów dopóty będzie można łatwo dzielić społeczeństwo...
kto na tym korzysta?
  • Odpowiedz
@Wynoszony: żaden rak a zwykły biznes. Opowiada głupim ludziom to co chcą usłyszeć i zarabia na tym dobre pieniądze ¯\(ツ)/¯ w sumie to jest coś jak onlyfans tylko targetem nie są piwniczaki a stereotypowe polki
  • Odpowiedz
@G06DbT:

że chłopy po prostu więcej poświęcają czasu na pracę. Czyli wyrabiają więcej nadgodzin = więcej hajsu.


To nawet nie jest kwestia nadgodzin, kobieta jak się dobrze ustawi to potrafi w związku z dzieckiem zrobić sobie baardzo długą przerwę w karierze. Oczywiście nie darmową, bo system jej za to płaci a pracodawca musi trzymać jej stanowisko.

Moja żona tak zrobiła, jak zaszła w ciąże to w sumie jej w pracy nie
  • Odpowiedz
Wage gap jest w Polsce minimalny, a jedyną różnicą w zarobkach jest to, że chłopy po prostu więcej poświęcają czasu na pracę. Czyli wyrabiają więcej nadgodzin = więcej hajsu.


@G06DbT: To nie jest wage gap. Wage gap byłby tylko wtedy, gdy za tą samą pracę, mężczyzna dostawałby więcej z samego faktu bycia mężczyzną. Od lat nikt mi nie pokazał nawet jednego przykładu.

Według mnie wage gap w Polsce jest ujemny i
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: imagine być chłopem który jej utrzymuje ten dom, co wraca po pracy a tam obiad nie zrobiony, bo Mariolka nagrywała oświeceniowy filmik na internety gdzie narzeka na uprzywilejowanie mężczyzn xd
  • Odpowiedz
kto na tym korzysta?


@BiggerJapanTapczan: ale głupota to jest kwestia dość powszechna i nikt nie musi na tym korzystać, nikt tego wielce nie planuje, ludzie nie są super zmanipulowani - są zwyczajnie głupi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz