Wpis z mikrobloga

Nawet gdy robię coś, co uwielbiam, to co kilka minut napada mnie taka mikromyśl o przegrywaniu i incelstwie. Tego się nie ma jak pozbyć i myślisz o tym kilkaset razy na dobę, bez względu na to, jak spędzasz dzień. #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@kamil150794: w punkt - mam tak samo. Dlatego rady normików o znalezieniu hobby można sobie włożyć w dolną część pleców. Ja mam dwa hobby, a jest tak jak mówisz - nawet gdy się nimi zajmuję, to co kilka minut napada mnie myśl o tych problemach.

To nigdzie nie znika, co najwyżej w momencie realizacji tego swojego hobby te myśli gnębią troszeczkę słabiej, bo entuzjazm związany z realizowaniem pasji działa jak znieczulenie
  • Odpowiedz
@cocklush69: nic takiego nie będę odpisywał, po prostu najwyraźniej nie masz na tyle poważnych i nierozwiązywalnych problemów, więc nie jesteś w stanie pojąć, że nasze zmartwienia są poważniejsze niż np. to, że nie smakowało Ci śniadanie i myśli się o nich inaczej oraz trudniej je wyrzucić z głowy. Istnieje tylko jeden, jedyny sposób, by to przestało Cię gnębić, skuteczniejszy niż 100 psychiatrów i 100 psychologów razem wziętych - po prostu przestać
  • Odpowiedz
@power-weak: @soyunmago @power-weak spokojnie spokojnie koljedzy, zartowalem. Przecież wiadomo, terapia i psychiatria to #!$%@? wymysły big pharmy i żydów, mające na celu wyłudzanie pieniędzy od ciężko pracujących w kołchozach dobrych nietoksycznych chuopów, których problemy mogłyby być rozwiązane w niezwykle łatwy sposób, np poprzez operację nadgarstków, twarzoczaszki, albo kości. Ewentualnie refundacja biletów lotniczych pod seamaxxxing bo chuopów nie stać bo nie mogą dostać pracy przez swój wzrost i grubość nadgarstków
  • Odpowiedz
@cocklush69: do sekty foliarzy i badaczy kształtów twarzoczaszki też nie należę, a więc kolejne pudło. Próbuj dalej, może za dziesiątym razem znajdziesz jakiś celny przytyk. xD Pozwól jednak, że ja w dalszą dyskusję wdawać się nie będę, wracam oglądać Getafe - Real Sociedad - to na pewno pożyteczniejsze. Elo
  • Odpowiedz
@cocklush69

Przecież wiadomo, terapia i psychiatria to #!$%@? wymysły big pharmy i żydów, mające na celu wyłudzanie pieniędzy od ciężko pracujących w kołchozach dobrych nietoksycznych chuopów, których problemy mogłyby być rozwiązane w niezwykle łatwy sposób, np poprzez operację nadgarstków, twarzoczaszki, albo kości. Ewentualnie refundacja biletów lotniczych pod seamaxxxing bo chuopów nie stać bo nie mogą dostać pracy przez swój wzrost i grubość nadgarstków


Tego nigdy nie powiedziałem i nawet tak nie myślę
  • Odpowiedz