Wpis z mikrobloga

Dobra, za moment 24 lata a u mnie z roku na rok coraz gorzej. Dziś wstałem po 12 godzinach jak zwykle niewyspany. Zjadłem coś od niechcenia, sprawdziłem kompa, wyłączyłem. Nagle, mimo że spałem nawet za dużo, zachciało mi się spać. I tak o od 11 jedyne co robię to leżę w łóżku. Obudziłem się z drzemki i dalej chce mi się spać. Nie mam na nic ochoty, nic mnie nie cieszy. Jestem totalnym wrakiem człowieka. Prawiczek, zero znajomych, upośledzenie społeczne. Nie wiem ile tak jeszcze wytrzymam. Jakoś od 2020 czy tam 2021 jest fatalnie. Coraz gorzej. Leki chwile pomagały ale to by było na tyle.

Jak jesteś brzydkim, cichym, wstydliwym chłopczykiem z autyzmem, fobią społeczną i brakiem jakiejś dynamiczności oskiego to możesz zdychać bo nie ma na co liczyć na tym łez padole

Robotę mam jeszcze do 30 kwietnia a potem wegetacja bo wątpię czy coś znajdę ze swoim #!$%@? i "chęcią" do działania

#depresja #zalesie #gorzkiezale #przegryw #fobiaspoleczna #samotnosc
Lukiak - Dobra, za moment 24 lata a u mnie z roku na rok coraz gorzej. Dziś wstałem p...

źródło: 1000004317

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@cocklush69: diagnozy nie mam oficjalnie, zapytam niedlugo jak bede na terapii czy moge u nich zrobic, ale no, jak sobie przegladam internet, ogladam filmy specjalistow czy po prostu pisze o swojej historii, doswiadczeniach to kazdy mi mowi ze mam autyzm, wiec 100% pewnosci nie mam, ale jakies 90% juz tak xD
  • Odpowiedz
Dobra, za moment 24 lata a u mnie z roku na rok coraz gorzej.


@Lukiak: ziomo, teraz masz 1 atut którego nie widzisz bo jesteś oczadziały negatywnością - JESTEŚ MŁODY

przecież realnie jak się weźmiesz za siebie i każdego dnia będziesz konsekwentnie coś realizował to za 5 lat możesz być totalnie w innym miejscu

więc się nie skupiaj na przeszłości, ani na przyszłości też nie wielce - tylko co realnie dzisiaj
  • Odpowiedz
przecież realnie jak się weźmiesz za siebie i każdego dnia będziesz konsekwentnie coś realizował to za 5 lat możesz być totalnie w innym miejscu


@Dietetyq: ja się konsekwentnie zabrałem za umawianie z dziewczynami niecałe 5 lat temu i jakoś nic to nie dało
  • Odpowiedz
ja się konsekwentnie zabrałem za umawianie z dziewczynami niecałe 5 lat temu i jakoś nic to nie dało


@SmugglerFan: no dobrze, ale czy realnie zrobiłeś wszystko co było w Twojej mocy żeby stać się dla jednej z tych kobiet jej najlepszym wyborem?

czy siłka nie, pieniądze nie, podróże nie, obycie w świecie nie, znajomości i krąg znajomych nie, inteligencja i wiedza nie - ale założyłeś sobie tinder i konsekwentnie pisałeś z
  • Odpowiedz