Wpis z mikrobloga

ROZKMINA
głównie o relacjach damsko męskich nieromantycznych
o relacjach damsko damskich
o relacjach męsko męskich

Wstęp:
Mianowicie chłopy lubią się z chłopami a chłopy z babami nie jeśli nie mają szans na relacje romantyczne.
Baby lubią się z babami ale jednocześnie uważają, że baby są fałszywe a baby z chłopami też lubią spędzać czas nawet jeśli nie mówimy o relacji romantycznej.

Sprecyzowanie:
Wielokrotnie spotkałem się z opinią, ze strony kobiet, że kobieca przyjaźnie są fałszywe, nietrwałe i, że wiele z nich woli spędzać czas z chłopakami. Natomiast druga strona czyli chłopy nie lubią spędzać czasu z kobietami jeśli nie mówimy o relacji romantycznej.

Zaznaczenie subiektywizmu:
Jest to pewien rodzaj mojego doświadczenia i mogę mieć mega zakrzywiony obraz, ale jeśli mam racje i taka zależność zachodzi ogólnie na świecie to czy nie wynika to z trzech rzeczy?

Powód?:
Między kobietami jest o wiele większa cicha rywalizacja niż po między mężczyznami.

Kobiety mają większy priorytet na związek niż na przyjaźnie. Autentycznie nie mogę odnaleźć dziewczyny w swojej głowie która byłaby singielką dłużej niż 6 miesięcy od momentu ukończenia no nie wiem 16 roku życia.

W towarzystwie to głównie mężczyźni grają pierwsze skrzypce. Znam mega dużo przykładów ekip stworzonych na zasadzie grupa mężczyzn + ich dziewczyny. A nie znam ani jednej na zasadzie grupa dziewczyn + ich chłopaki. Dlaczego? Nie wiem chodź się domyślam.
Domysł mój jest taki, że w momencie kiedy dziewczyna znajduje chłopaka to zapomina o koleżankach + należy do nowej grupy znajomych chłopaka. Faceci najczęściej są duszą towarzystwa co wynika pewnie z tego, że to oni muszą walczyć o względy kobiet a nie na odwrót.
A kobieta tylko czeka na bycie zabawianą i ewentualnie powtarza "ale nudy" jak towarzystwo nie jest ciekawe ale sama nic nie wniesie od siebie.
Dlatego kobiece "ekipy" się nie utrzymują? Bo żadna nie wychodzi z inicjatywą czegoś kreatywnego i ekipy się po prostu rozpadają?

Skąd to wszystko? Bredzę
Nie wiem podzielcie się swoją opinią.

#rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #niewiemjaktootagowac #gownowpis #psychologia
  • 16
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania Rzeczywiście, ze strony samych kobiet też nieraz słyszałem że przyjaźnie między paniami są fałszywe, i tak naprawdę pokryte warstwą rywalizacji. Szczególnie pod względem urodowym potrafią wbijać sobie szpileczki, oczywiście niby przypadkowo.

Zdarza się że kobieta przedstawia bliżej swego chłopaka swym koleżankom, ale często by pokazać "patrzcie jaki towar wyrwałam". Rzadko przeradza się to w dłuższą przyjaźń między tym chłopakiem a koleżankami wybranki.

To prawda że chłopy nie lubią spędzać czasu z
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania prawda to. Kobiety sa zazdrosne, nie lubią jak komuś powodzi się lepiej od nich. Jest duża rywalizacja, często są fałszywe, nie bez powodu z resztą zawsze mówiłam że kobieta wystroi i wymaluje się bardziej na wyjście z inną kobietą niż z facetem, żeby przypadkiem nie być tą, co wygląda gorzej. Nie czułam tego totalnie, póki nie zaczęłam się kumplować z facetem.
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: oczywiście częściowo sie zgodzę, ale niektóre obserwacje mam inne. Kobiety potrafią mieć przyjaciółki takie wybrane przez siebie przez kilkanaście-kilkadziesiąt lat, ale fakt że w kluczowych momentach typu zakładanie rodziny z połowa sie rozpadnie (ja tak miałam, ale z drugą połowa nadal utrzymuje kontakt). W pracy sie zgadzam, kobiety albo pojedynczo rywalizują że sobą albo dziela się na grupki i też na wzajem się obgadują i rywalizują, ja mam mieszane towarzystwo
  • Odpowiedz
Sa tez kobiety z dominujacym narcystycznym charakterem ktore szukaja ludzi ktorych moga wykorzystywac do roznych potrzeb i networkinguja na sile i ogranizuja w ten sposob wielu ludziom zycie spoleczne. Az tak mocno dominujacy i ekstrawercyczny charakter jest rzadki niezaleznie od plci ale zdarza sie po obu stronach i znam przypadki po obu stronach.
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania:

1. Kobiety nie są ciekawe, bo:
1.1. są głupie.
1.2. są leniwe intelektualnie bo:
1.2.1. Świat nauczył je że to mężczyźni i cały świat ma skakać wokół nich. Zabiegać o względy, rozbawiać, adorować, płacić.
1.2.2. Kobiety są wredne.
1.3. Kobiety nie szanują mężczyzn bo:
1.3.1. większość mężczyzn im się nie podoba fizycznie.
1.3.2. są uczone że testowanie, wymaganie nad wyrost i pogardzanie mężczyznami jest cnotą.
2. Jak mężczyzna nie jest
  • Odpowiedz
@kaminarii: Teraz już nie chcę z kilku powodów, ale jak jeszcze chciałam, to byłam odrzucana. Nie, nie startowałam do chadów, wiem, jak wyglądam i jaka jestem. Nie rozumiem, skąd w tylu wykopkach przekonanie, że każda kobieta może kogoś znaleźć. Może znaleźć do seksu, ale do związku? I mówię o udanym związku, nie z pierwszym wykopkiem, który napisze i byciu razem na siłę, ludzie muszą się dogadywać, przyjaźnić, muszą mieć podobne poglądy
  • Odpowiedz
dlaczego ktoś miałby chcieć być z brzydką


@choochoomotherfucker: Jeżeli faceci simpią nawet do wielorybów i do kobiet z deformacjami to nie sądzę by to był jakiś argument.

skoro do wyboru jest mnóstwo normalnych


Where te normanle?

Ogólnie własnym doświadczeniem mogę stwierdzić że im bardziej 'zwyczajna' czy wchodząca w 'lekką brzydkość' (lekką bo po prostu specyficzne typy kobiet) to są właśnie te kobiety normalniejsze w zwykłych relacjach, rozmowach. Tylko takie kobiety są
  • Odpowiedz
Jeżeli faceci simpią nawet do wielorybów i do kobiet z deformacjami to nie sądzę by to był jakiś argument.


@kaminarii: Słowo-klucz: "simpią". Może im zależy tylko na seksie, może to są zwykli desperaci, z którymi jest coś nie tak i dlatego zarywają do każdej napotkanej kobiety. Równie dobrze mogłabym napisać, że skoro brzydcy mężczyźni są czasem w związkach, to przegryw nie istnieje xD No ale istnieje, bo to, że komuś w
  • Odpowiedz
że skoro brzydcy mężczyźni są czasem w związkach, to przegryw nie istnieje xD No ale istnieje, bo to, że komuś w podobnej sytuacji coś się udało, nie oznacza, że uda się wszystkim.


@choochoomotherfucker: To nie kwestia 'wyjątków' które istnieją a skali. Dlatego jest tak głośno o samotności facetów.

No bo to tak wygląda, że jak się nie ma wyglądu


Tylko potem takie teksty że jak ktoś nie może znaleźć kobiety, to
  • Odpowiedz