Wpis z mikrobloga

#yanek #odyn Janek znowu kręci. Może i tego znajomego okradli, ale Janka - wątpię.

- Uprzedzenie faktów. Najpierw mówi, że we Włoszech grasuje "mafia", która okrada detektorystów. Co się dzieje później - okradają go.
- System antywłamaniowy nie zadziałał
- Jak ktoś z baru miałby zobaczyć, gdzie Janek chowa pierścionek i portfel? Parking od baru oddziela żywopłot. Ten żywopłot jest wyższy niż kamper.
- Zorientowałby się, że go okradli już po wejściu do busa.

Wg mnie próbowali się włamać, rozwalili zamek, ale zadziałał system system antywłamaniowy, nie dali rady otworzyć i sobie odpuścili. Ta historia z kradzieżą wymyślona przez Janka.
  • 16
  • Odpowiedz
@bbul44:

- Po wyjściu z wody musieli zdjąć pianki, wypłukać, poczekać żeby chociaż ociekły, a widz połapał się że ma szybe wybitą dopiero 10 minut po odjechaniu Janka, mimo, że z tyłu auta trzyma sito. W trójkę tam się kręcili i nikt nie zobaczył szyby wywalonej ani szkła.
- No i najważniejszy argument - złodziej nie zabrał najcenniejszej rzeczy z tego auta, czyli super wytrzymałych butelek po aloesie
  • Odpowiedz
@rtone Też na to zwróciłem uwagę, dopiero jak się rozstali po 10 minutach dzwoni że miał włam, i nikt tego nie zauważył. Może ta szyba już była zbita, a gejzpasji dorobił sobie do tego swoją teorię. O "MAFII DETEKTORYSTÒW" już nie wspomnę xd. @zyjzpasji naucz się kłamać, może na Grażynki to działa, ale tutaj są poważni ludzie, musisz się bardziej postarać.
  • Odpowiedz
@bbul44: Mało wiarygodnie brzmi ta jego historia, ale może po prostu jestem uprzedzony po wcześniejszych krętactwach. Wyjątkowo spokojny i uśmiechnięty jak na kogoś, komu właśnie włamano się do samochodu. Pożegnali się i dopiero po odjeździe Janka, kolega poszedł sprawdzić, czy jego też nie okradli?
  • Odpowiedz
  • 1
@rtone: Słucham tej opowieści Janka kolejny raz i coraz więcej rzeczy mi się nie klei.

- Mówił, że nie może otwierać tylnych drzwi, bo zamek jest zniszczony. To w takim razie już na tym parkingu powinien to zauważyć jak chował sprzęt. A tymczasem zapakował cały brudny sprzęt od strony kampera i pojechał sobie?
- Dlaczego nie ukradli telefonu?
- Dlaczego nic nie powiedział o zabezpieczeniu antywłamaniowym?
  • Odpowiedz
@bbul44: a może włam rzeczywiście był tylko chłopaki zaprosili janka aby go wystawić xD dokładnie wiedzieli gdzie i co jest, ale też nie jakoś mocno aby janek się załamał i zgłosił na policję
zbita szyba to ustawka aby janek się nie połapał
  • Odpowiedz
@bbul44: Nie zdziwię się, jeśli w następnym odcinku okaże się, że tak się szczęśliwie złożyło, że kuzyn szwagra jego widza jest mechanikiem i naprawił mu zamek i już może otwierać.
  • Odpowiedz
Dziwne że nie nagrał na żywo już jak wszedł do busa i coś się nie zgadzało, jakoś bez emocji większych o tym opowiada tak jak bez emocji znalazł ten złoty sygnet
  • Odpowiedz
@bbul44: obrzydliwy mitoman. Już pomijając, że on jest debilem to widz również? Okradają was i co robicie? Na spokojnie nagrywacie swoją "gownotfurczosc" czy wzywacie policje? Restauracja i parking = duża szansa na kamerę = jakakolwiek szansa, że policja coś zrobi. Gadka na początku która miała uprawdopodobnic zdarzenie zadziałała dokładnie odwrotnie. Martwicie się, że ukradną wam mała obrączkę [po "kradzieży to już milion gramów] chowacie ja do portfela z pieniędzmi czy wrzucacie
  • Odpowiedz
@bbul44: pewnie pożyczył złoto od tego widza jak jechał razem z Łukaszem w strone południa a teraz musiał oddać dlatego wymyślił wymówkę a w zamian za wypożyczenie nagrał reklame sit
  • Odpowiedz