Wpis z mikrobloga

#rajdy #grupab ehhhh ten film taki słaby o grupie b ;( Mieć taki temat i KURLAAAA tak #!$%@?. XD

- scenariusz żywcem zarżnięty z odcinka Grand Tour do tego stopnia że niektóre motywy są wręcz 1:1
- głupie sceny które nic nie wnoszą, jakieś zbliżenia z dupy, wręcz błędy sztuki operatorskiej dla mnie.
- fatalne pokazywanie scen rajdowych - jakby kręcili science-fiction a nie film o motorsporcie
- aktorstwo...
- gówniana muzyka
- scena gdzie jest garstka widzów a jak ktoś wie jak wyglądał grupa B to się wie że tam były chmary xd

Dobra wyłączam to bo szkoda czasu. Koledzy z #f1 nie oglądajcie tego bo to kupsztal. Motorsportowe guano.

RitmoXL - #rajdy #grupab ehhhh ten film taki słaby o grupie b ;( Mieć taki temat i KU...

źródło: Screenshot_20240421-181211

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@RitmoXL: to samo miałem z tym tzw filmem Ferrari co nie było niczym innym jak jednym wielkim gównem!
Kino zdechło i myślę że jest to celowe bo nie można tak #!$%@?ć pewnych rzeczy
Co to twojego wpisu to posłuchałem tylko wypowiedzi producentów o tym jak wstawili w tą historię kwestie absolutnie wymyślone ect
Nie mam zamiaru tracić na to nic ponad to co już straciłem włączając w to ten komentarz
  • Odpowiedz
@Verdino: jeśli już „musisz” to polecam Italian Race (Veloce come il vento- Szybki jak wiatr) który ma swoje #!$%@? typu jakaś Celica 1.6 przednio napędowa #!$%@? lancera Evo i jest dramatem rodzinnym ale rola głównego bohatera wyrywa z trampek a główną bohaterkę znam osobiście
Ogólnie to kawał dobrej roboty
Verdino - @Verdino: jeśli już „musisz” to polecam Italian Race (Veloce come il vento-...
  • Odpowiedz