Wpis z mikrobloga

Ale wiecie krakowianie, że Kraków to będzie teraz miasto, o które rząd będzie dbał najbardziej w Polsce i będzie stale dopieszczane? O kasę na nowe inwestycje bym się nie martwił. Zupełnie odwrotnie byłoby, gdyby wygrał Gibała, którego Tusk nie cierpi.

#krakow #wybory
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@smilealittlebit: jestem przekonany nie w 99, a 100%. Sejmik małopolski w rękach PiS, Kraków zawsze był dość konserwatywny. Teraz to jest okno KO na nowych wyborców i województwo. Zobaczysz
  • Odpowiedz
@Gours: tylko szkoda, że nawet podczas kampanii wyborczej Miszalski odmówił zadeklarowania tego, że radni platformy nie będą pracowali w miejskich spółkach. Czyli kolesiostwo nadal będzie się miało dobrze, do dwóch telewizji miejskich jeszcze można dołożyć trzecią. Nawet jeśli jakieś pieniądze popłyną to wątpię że wydadzą je z głową
  • Odpowiedz
@Gours: nie rozumiem skąd ten optymizm, Miszalski w ogóle nie jest znany z jakiegokolwiek zaangażowania na rzecz miasta, do tego na pewno nie przewietrzy miasta z ekipy Majchrowskiego, bo sam z niej pochodzi. Nie widzę powodu, żeby myśleć że coś się w mieście poprawi
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours #!$%@?ę sct mi wprowadza w #!$%@? mam takie inwestycję jeszcze więcej betonu i Pato deweloperki Majchrowski nas tak nie wyruchał jak wyruchał nas KO
  • Odpowiedz
@Gours: niech mi tusk dofinansuje Najszybciej Rozwijającą się serię imprez w Małopolsce pt. "Techniawa", to uwierzę w to że jakieś dobro na tym świecie istnieje. #!$%@? kultura niezależna w tym mieście leży i kwiczy!!!!
  • Odpowiedz