Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jedynie krótkie formy do nich trafiają i czytają je.


@LezliNilsen: to nie prawda. Omijanie ścian tesktu to zwykła relacja obronna na marnowanie czasu spędzonego na czytaniu jakiegoś g*wna. Tak samo nie jestem fanem randomów podbijających do mnie na ulicy, bo na 99.9% będzie to żul proszący o piątaka, naganiacz do strib clubu albo jakiś aktywista
  • Odpowiedz
@erebeuzet: racja! Pamiętam jak moim Polonezem "przejściówką" między Borewiczem, a Caro przejechałem 500 metrów. Długie przygotowania samochodu jak przed rajdem Dakar. Wymieniłem wszystkie płyny, bo Polonez "przejściówka" między Borewiczem a Caro brał oleju w stosunku 1:1 do benzyny. Nie wiedzieć dlaczego brał nawet płyn do spryskiwacza. Ale w sumie dobrze, bo spryskiwacz przedniej szyby pryskał na boczną i tylną szybę tylko. Zawieszenie wzmocniłem mocno - tylny resor od przyczepy z Ursusa
  • Odpowiedz
albo jesteś na czarnej, wykop pokazuje post, ale komentować już nie pozwala xD


@Kolarzino: ależ to jest #!$%@? #!$%@? - nie zlicze ile razy po napisaniu komentarza na koniec dostałem komunikat "nie możesz wypowiadać się w tym wpisie" XD Nosz #!$%@? to na #!$%@? pole tekstowe z przyciskiem "wyślij" mi się wyświetla, no ale biauka przerastają tak zaawansowane niuanse i nie usunie pola tekstowego albo nie da informacji PRZED napisaniem komentarza
  • Odpowiedz